پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات کنکور دانشگاه آزاد اعلام شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: آزمون رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامي در چهار نوبت صبح و عصر در طي روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و16 تير ماه با رقابت 491 هزار و 261 داوطلب در تهران و 247 حوزه امتحاني ، 439 رشته و 7477 رشته محل برگزار مي شود.

محمدرضا مهرادفر معاون مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اين خبر گفت:  روز پنجشنبه آزمون  رشته هاي زيرمجموعه هاي يك و 2 و 4 و 6 تا 9 مجموعه يك گروه آزمايشي رياضي و فني مهندسي در نوبت صبح و آزمون  رشته های  زير مجموعه هاي 3 و 5 و 10 مجموعه يك گروه رياضي و فني و مهندسي در نوبت عصر برگزار مي شود.

وي افزود: بر اين اساس در دو نوبت روز پنجشنبه 250 هزار و 817 داوطلب با يكديگر رقابت مي كنند كه از اين تعداد 61 درصد داوطلبان را معادل 153 هزار و 634 نفر مردان تشكيل مي دهند.

وي با اشاره به برگزاري آزمون رشته های مجموعه 3 و 4 دفترچه راهنماي گروه آزمايشي علوم انسانی در صبح روز جمعه 16 تير ماه با شركت 149 هزار و 476 داوطلب، گفت: همچنين آزمون گروه علوم تجربی، کشاورزی و دامپزشکی با رقابت 72 هزار و 241 داوطلب، گروه آزمايشي زبان با رقابت 12 هزار و 63 داوطلب و گروه آزمايشي هنر با رقابت 6 هزار و 664 داوطلب در بعداز ظهر روز جمعه 16 تير ماه برگزار مي شود.

وي با بيان اينكه آزمون های نوبت صبح رأس ساعت 8 و آزمون های نوبت عصر رأس ساعت 16 شروع خواهد شد، اظهاركرد: داوطلبان بايد یک ساعت قبل از برگزاری آزمون، در محل حوزه امتحانی حاضر باشند، چرا كه 30 دقیقه قبل از شروع آزمون، درهای ورودی سالن برگزاری آزمون بسته شده و از ورود داوطلبان جلوگیری مي شود.

مهرادفر افزود: در این آزمون به داوطلبان کلیه رشته ها به استثنای رشته های گروه زبان های خارجه و هنر به ترتیب دو جلد دفترچه سؤال تستی دروس عمومی و دروس اختصاصی داده مي شود و داوطلب بايد به كليه سؤالات مندرج در اين دو دفترچه پاسخ دهد.

وي با بيان اينكه داوطلبان نظام قديم و ترمي واحدي بايد به سؤالات سالي واحدي پاسخ دهند، اظهاركرد: به داوطلبان رشته های گروه زبان های خارجه یک جلد دفترچه فقط دروس عمومی و به گروه هنر سه جلد دفترچه یک جلد دفترچه سؤالات عمومی و دو جلد دفترچه سؤالات اختصاصی تستی و تشریحی داده مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.