پنجشنبه ۲۳ ، آذر ۱۳۹۶

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تیپ خانمانه و جذاب برای دختران جوان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله سیب سبز: توجه توجه! بعضی چیزها علائم دارند! زنگ خطر می زنند! اما وقتی ندانید که نمی توانید رعایت شان کنید! مثلا همین سبک لباس پوشیدن تان را درنظر بگیرید. به کمدتان نگاه کنید. کشوها را وارسی کنید. متوجه زنگ خطرها نمی شوید مگر اینکه آنها را بشناسید.

در ظاهر آراسته این شماره مخاطب اصلی دختر خانم های جوان هستند. همان هایی که هنوز بین کودکی و بزرگسالی تاب می خورند. دست تان را به من بدهید و وارد دنیای خوش پوشی بزرگسال ها شوید!

دختر خانم عزیز و دوست داشتنی! طبیعی است که در اوایل ورود به دوره بزرگسالی کمی گیج شوید و ندانید انتخاب چه لباس هایی برای شما مناسب است، اما اگر سن تان از 20 رد شده و همچنان تی شرتی با عکس باربی یا کیتی را در مهمانی های خودمانی خانوادگی به تن می کنید، باید با یک علامت تعجب بزرگ به استقبال تان بیایم. بد نیست از دوران خردسالی دل بکنید و سعی کنید ظاهر و رفتارتان را با سن تان هماهنگ کنید. می پرسید اول از کدام شروع کنم؟ قطعا از لباس های تان! رفتار شما هرقدر هم خانمانه باشد بلوز کارتونی تان ریز ریز به شما خواهد خندید!

تیپ خانمانه و جذاب برای دختران جوان

بعضی ها فکر می کنند شیک بودن و پوشیدن لباس های سایز کوچک مترادف هم هستند. از این خبرها نیست! دوست عزیز! چنانچه همچنان لباس های دوران کودکی تان را به هوای تنگ و زیبا بودن نگه داشته اید، وقتش است که به آنها نگاهی دوباره بیندازید. شما که دل تان نمی خواهد هر بار که به قفسه لباس های تان نگاه می کنید با لباس های سایز صفر مواجه شوید؟ این لباس ها را به کسانی که نیاز دارند، ببخشید و در عوض سراغ انتخاب گزینه های جدید بروید. همان هایی که می توانید با راحتی تمام آنها را به تن کنید.

ترس از ارتفاع سر جای خودش اما یک جفت کفش پاشنه بلند که ترس ندارد! وجودش نشان دهنده این است که کمد شما یکی از عناصر اصلی اش را دارد. اگر کفش پاشنه بلند ندارید وقتش شده که دست به کار شوید. شما دیگر خانم شده اید و هر خانمی به حداقل یک جفت کفش پاشنه دار نیاز دارد. البته اصلا قرار نیست که مرتب از این کفش ها استفاده کنید. فقط وقتش رسیده که دایی ها و خاله ها متوجه شوند دختر کوچولوی شان خیلی قد کشیده است!

تیپ خانمانه و جذاب برای دختران جوان

خیلی دوست دارید با دوستان نزدیک تان به خرید بروید؟ به حرکت های خرید

هم شکل علاقه دارید؟ «وای ما 3 تا همیشه با همیم پس باید شکل هم لباس

بپوشیم!» صدای بوق اخطار را می شنوید؟ بهتر است مثل یک خانم رفتار کنید.

می توانید گروه دوستی تان را داشته باشید اما اصلی ترین مسئله سلیقه

شخصی تان را از دست ندهید. اصلا ممکن است شبیه دوستان تان لباس نپوشید اما

با حضور در مکان های عمومی احساس کنید که از نظر پوشش هیچ فرقی با دیگران

ندارید. با خودتان فکر کنید شما که هستید و چه سبک لباس هایی به شما بیشتر

می آیند؟ کدام لباس ها شما را خاص تر از قبل نشان می دهند.

قبلا هیچ عیبی نداشت اگر هرجایی که می رفتید یک جفت کفش آل استار رنگی به پا می کردید. آن موقع ها کسی از شما توقع نداشت ادای آدم بزرگ ها را در بیاورید. اما حالا بحث از ادا درآوردن گذشته و شما واقعا آدم بزرگ شده اید! پس لازم نیست مرتب از کفش های کتانی یا آل استار استفاده کنید. کفش های تخت برندهایی مثل آدیداس یا نایکی هم خانمانه هستند و هم راحت و استاندارد. برای تغییر ظاهرتان از اینها شروع کنید و کم کم به کفش های پاشنه تخت بوتیک ها برسید.

تیپ خانمانه و جذاب برای دختران جوان

هر دفعه که قرار است به مهمانی بروید در کمد را باز می کنید، همه فکر

می کنند شما رکوردار داشتن لباس هستید اما فقط خودتان می دانید که

هیچ کدام از اینها به درد نمی خورند! لباس هایی که هدیه گرفته اید، تحت جو

زدگی آنی تهیه کرده اید یا حتی هدیه گرفته اید! اینها را بگذارید کنار! جز

اینکه با دیدن شان خودتان را گول بزنید که من یک عالمه لباس دارم کاربرد

دیگری نخواهند داشت. تا زمانی که آنها را رها نکرده اید چیزهایی که واقعا

به آنها نیاز دارید مشخص نخواهند شد. این لباس ها را هم به کسانی که

می توانند از آنها استفاده کنند ببخشید و در عوض کم کم به تهیه لباس هایی

که شما را زیباتر از همیشه نشان می دهند، مشغول شوید.

کیف های کوچولو، بامزه و کم جا! اما یادتان باشد وسایلی که از این به بعد باید با خودتان حمل کنید خیلی بیشتر خواهند شد، آینه، لوازم آرایشي و یک شیشه عطر سبک به چیزی بیشتر از یک کیف نقلی احتیاج دارند. وقتش شده که سراغ خرید کیف های بزرگ تر بروید. هیجان تان را درک می کنم ولی لطفا طرف کیف های صورتی نروید!

تیپ خانمانه و جذاب برای دختران جوان

لباس ها هم مثل خوراکی ها تاریخ انقضا دارند. در زمان خودشان از آنها استفاده کنید و بعد طرف شان نروید (یادتان باشد قرار نیست توی کمد باشند و طرف آنها نروید، رجوع شود به مورد بخشیدن لباس ها!) یکی از این لباس های تاریخ گذشته برای دخترخانم های جوان جین های وصله دار یا گلدوزی شده است! درست است، این شلوارها زیبا هستند اما نه برای شما که دوست دارید در هر سنی خوش پوش باشید. یک شلوار جین آبی تیره که راسته یا لوله تفنگی است، تهیه کنید. این شلوار جز اوجب واجبات کشوی شما خواهد بود. می پرسید چرا؟ چون قابلیت ست شدن با انواع شومیزها و بلوزهای زیبا را دارد!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.