يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فتوا درباره پوشیدن اجباری «دشداشه» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: هیئت شرعی وابسته به جبهه النصره با صدور فتوایی جدید، پوشیدن دشداشه را برای مردان حلب اجباری اعلام کرد.

هیئت شرعی وابسته به جبهه النصره در حلب با صدور بیانیه ای اعلام کرد: خروج مردان در حلب واقع در شمال سوریه با لباس های معمول، ممنوع بوده و آنان ملزم هستند دشداشه به تن داشته باشند.

بنابر فتوای جدید جبهه النصره، همچنین مردان باید به منظور نشان دادن اطاعت از خداوند و اجرای آداب و رسوم اسلامی، ریش بلند داشته باشند .

این بیانیه در حالی صادر شده که هیئت شرعی جبهه النصره تاکنون در مناطقی که در اختیار گرفته به ویژه در استان های شمالی سوریه، فتواهای متعددی صادر کرده که نمونه آن ممنوعیت مختلط بودن دختران و پسران در دوره های آموزشی در ریف ادلب، ممنوعیت شنا در الرقه و نیز لزوم استفاده زنان از روبنده در این شهر است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.