يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گزارش سایت CNN درباره ارسلان کاظمی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اوج نیوز: سايت CNN ديروز در گزارشي به حال و هواي اينروزهاي بازيكن تيم فيلادلفيا اشاره كرده است.

رويا كاظمي مادر ارسلان درباره فرزندش اظهار داشت: ارسلان از بچگي عاشق بسكتبال بود و هر روز بسكتبال بازي مي كرد. در حياط خانه مان حلقه بسكتبال زده بوديم تا او به ورزش مورد علاقه اش بپردازد. هنگامي كه ارسلان بود هر جمعه از طريق يكي از شبكه هاي ماهواره اي بازيهاي ليگ بسكتبال امريكا را دنال مي كرد. آنتوني ابراهيم استعداد ياب بسكتبال كه باعث حضور ارسلان در امريكا شده بر خلاف بسياري از همكارانش ، هر از گاهي به خاورميانه مي رفت تا بازيكنان مستعد را براي بازي در بسكتبال امريكا شناسايي كند.

او كه اصالتي لبناني دارد ادامه می دهد: معرفي يك بازيكن ايراني به بسكتبال امريكا كار سختي است. وقتي به امريكايي ها مي گفتم كه يك بازيكن مستعد پيدا كرده ام آنها با تعجب مي گفتند چطور مي شود يك پسر ايراني بسكتبال بازي كند.

ابراهيم فيلم بازي ارسلان را به مدير تيم ملي بسكتبال لبنان نشان مي دهد و هر دو به اين نتيجه مي رسند كه ارسلان بايد در يك ليگ بسكتبال بهتر بازي كند.

در روزهايي كه ابراهيم شرايط حضور ارسلان در امريكا را فراهم مي كرد، خانواده كاظمي نگران سرنوشت پسرشان بودند. نكته اي كه ارسلان هم به آن اشاره مي كند: واقعيت اين است كه دوست نداشتم به امريكا بروم. به خانواده ام گفتم كه بدون آنها امكان ندارد راهي اين كشو شوم. تمام دوستانم در ايران بودند و من نمي دانستم چه سرنوشتي در انتظارم است.

گزارش سایت CNN درباره ارسلان کاظمی

ماههاي اول حضور ارسلان در امريكا براي او بسيار سخت بود: انگليسي ام چندان خوب نبود. آنقدر دلم براي خانواده و كشورم تنگ شده بود كه هر جا مي رفتم لپ تاپم را هم با خودم مي بردم تا با مادرم در تماس باشم. كار به جايي رسيده بود كه به من لقب مرد لپ تاپي داده بودند.

ابراهيم هم آن روزها را به خوبي به خاطر دارد: ارسلان هر جا كه مي رفت بايد با مادرش تماس مي گرفت. يكروز به او گفتيم كه ادامه اين وضع چندان خوب نيست و او بايد به مادرش اطمينان دهد كه شرايط خوبي در امريكا دارد.

كاظمي بعد از سه سال بازي در كالج رايس به تيم اورگن پيوست و خيلي زود تبديل به بازيكن محبوب هواداران اين تيم شد: در اورگن با ورزشكاران مثل سلبريتي ها رفتار مي كنند. من در ايران سابقه بازي جلوي تعداد زيادي از تماشاگران را داشتم و وقتي 12 هزار نفر همزمان نام تو را صدا مي زنند احساس خيلي خوبي پيدا مي كني.

داستان رسيدن او به NBA را هم كه تقريبا همه مي دانند. مادر و خواهر ارسلان خودشان را به امريكا رساندند تا او هنگام راهيابي به اين ليگ، بيش از حد سورپرايز شود. ابراهيم توضيحات پاياني را مي دهد: وقتي ارسلان متوجه شد كه به NBA راه پيدا كرده رو به من كرد و گفت: ما موفق شديم. اما من به او گفتم كه اين موفقيت فقط متعلق به توست. او 6 سال براي رسيدن به جايگاه فعلي اش تلاش كرد و جوانان ايراني بايد او را به عنوان يك الگو در نظر بگيرند.

بازيكن بي نظير

ارسلان در تيم جديدش شرايط خوبي دارد. آنطور كه سايت باشگاه فيلادلفيا نوشته بازيكن تيم ملي بسكتبال ايران در بازي جلوي اوكلاهاما تاندرز در ليگ تابستان عملكرد مناسبي داشته است.مايكل كوري سرمربي فيلادلفيا درباره ارسلان مي گويد: او بازيكن بي نظيري است. ارسلان وظيفه اش را به درستي انجام مي دهد و با تمام وجود بازي مي كند. بازي او نشان مي دهد كه چرا كاظمي بازيكن محبوبي نزد هم تيمي ها و مربيانش است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.