دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زندگی با ماهی 50 هزار تومان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جام جم آنلاین:

1. شاید این ماه برای شنیدن بعضی خبرها خوب نباشد، ماهی که اتفاقا محورش دستگیری و کمک بیشتر به نیازمندان است. البته خبرها روز و ماه نمی شناسد، برای خبرها فرقی نمی کند الان ماه رمضان باشد یا ربیع الاول، می آید و می رود. برای آدم ها هم همین طور، برای برخی شاید در حد همان چند خط باشد، حتی کمتر، فقط یک تیتر و تمام.

اما برای بعضی ها مخصوصا آنهایی که زندگیشان با همان چند خط می گذرد، فقط در حد چند صد کلمه و یک تیتر نیست. برای آنها بعضی خبرها ناگوار است، نگرانشان می کند، به فکر می اندازدشان و اوقاتشان را تلخ می کند.

2. برای شما 50 هزار تومان چه چیزی را تداعی می کند؟ خرج یک روزتان است؟ خرج یک هفته تان؟ فارغ از این که پاسخ شما چه باشد، نکته مشترک همه پاسخ ها این است که این روزها 50 هزار تومان با سرعت زیادی تمام می شود، همین که پایتان به میوه فروشی یا سوپرمارکت برسد، چیزی از این 50 هزار تومانی باقی نمی ماند، اما پاسخ متفاوت مربوط به کسانی است که باید روزهای زیادی از ماه را با همین ایران چک بگذرانند.

3. رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس دیروز اعلام کرد که در لایحه بودجه امسال با وجود تلاش های اعضای کمیسیون با اعتبار افزایش مستمری مددجویان نهادهای حمایتی موافقت نشد. با توجه به این که افزایش مستمری مددجویان منوط به تامین اعتبار است، باید نهادهای حمایتی برای آن بودجه کافی در اختیار داشته باشند، اما ظاهرا در لایحه بودجه امسال با تخصیص اعتبار برای افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد موافقت نشده است. به گفته عبدالرضا عزیزی، کمیته امداد سال گذشته نیز مستمری مددجویان تحت پوشش خود را افزایش نداده است.

4. متوسط مستمری ماهانه مددجویان نهادهایی مانند کمیته امداد و بهزیستی، حدود 50 هزار تومان است. این عدد برای هزینه های زندگی این روزها تقریبا غیر قابل تصور است.

برخی افزایش نیافتن مستمری ها را به پرداخت یارانه نسبت می دهند و برخی معتقدند که وظیفه این سازمان های حمایتی قبل از پرداخت نقدی، کمک برای داشتن شغل یا مسکن است که هر دو نگاه به این موضوع قابل توجه است، اما مسلما یارانه جوابگوی زندگی همه مددجویان را ندارد و این سازمان ها برای شغل یابی یا تهیه مسکن مددجویان نیز چندان توانمند نبوده اند.

بی شک حل مشکلات مددجویان این نهادها فقط افزایش مستمری نیست، اما این روزها شنیدن این خبرها که هیچ اعتباری برای افزایش مستمری آنها در نظر گرفته نشده، ناراحت کننده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.