دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت اجاره آپارتمان‌ 70 تا 75 متری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: واحدهای 70 تا 75 متر مربعی شاید به عنوان کمترین متراژ برای سکونت یک خانواده کم جمعیت مناسب باشد؛ اما جالب است گفته شود که بسیاری از خانواده های 3 نفره یا خانواده های پرجمعیت تر هم این روزها توان مالی برای اجاره چنین واحدهایی را در بازار اجاره ندارند.

عدم توانایی پرداخت نرخ های پیشنهادی رهن و اجاره مشکلی است که طی دو سال گذشته تا به امروز، بسیاری از مستاجران را درگیر خود کرده است و اوج وخامت این مساله در فصل تابستان است؛ چراکه در این وقت از سال موجران تصور می کنند با توجه به شرایط اقتصادی هرچقدر واحدشان را با نرخ بالاتری به بازار اجاره عرضه کنند، برنده خواهند بود یا نسبت به رقبای خود سبقت بیشتری گرفته اند!

این نوع طرز تفکر مالکان را بنگاهداران املاک تایید و اظهار می کنند: در برخی مواقع پیش آمده است که دو موجر در حین گپ زدن، یکی از دیگری شنیده است که مبلغ اجاره واحد مشابه واحدش را بالاتر تعیین کرده و مستاجر هم پرداخت چنین مبلغی را پذیرفته است؛ اما مالک دیگری که واحدش را با همان مشخصات با اجاره بهای کمتری در اختیار مستاجر قرار داده، دچار عذاب شده که چرا واحدش را با نرخ اجاره بالاتری به مستاجر نسپرده است!

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی با متراژهای 70 و 75 متر مربع در بازار رهن و اجاره پرداخته که به این شرح است:

قیمت اجاره آپارتمان‌ 70 تا 75 متری

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.