پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توصیه‌ های مهم برای روزه‌ داری در تابستان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: به دلیل همزمان شدن ماه مبارک رمضان با فصل تابستان و افزایش طول مدت روزه داری توجه به چند نکته برای مراقبت از سلامتی ضروری است.

ماه مبارک رمضان فرصتی برای افراد روزه دار است که الگوی های ناسالم زندگی خود را تغییر دهند و به خصوص افرادی که از اضافه وزن رنج می برند یا به سیگار عادت دارند می توانند حداقل یک ماه از این فاکتورهای بیماری زا دوری کنند.

روزه داری راهکاری موثر برای کاهش وزن است که در پی آن وضعیت سلامت بدن بهبود پیدا می کند. افرادی که به بیماری هایی از جمله کلسترول بالا، فشارخون و دیابت مبتلا هستند می توانند با روزه گرفتن شرایط خود را بهتر کنترل کنند.

همچنین برخی از روزه داران تمایل دارند در دو وعده سحر و افطار در مصرف مواد خوراکی افراط کنند که این شیوه البته تمام فوائد روزه داری را از بین می برد.

از دیگر مشکلاتی که روزه دارن در ماه رمضان امسال ممکن است با آن روبرو شوند می توان به ترش کردن، سوء هاضمه، سردرد، کاهش شدید آب بدن، خستگی و گرمازدگی اشاره کرد که به دلیل گرمای هوا بروز می کنند.

پزشکان توصیه می کنند که برای پیشگیری از این قبیل مشکلات روزه داران در ساعات افزایش دمای هوا در طول روز تا حد امکان از خانه و محل کار خود خارج نشوند و در فضای باز نیز بیشتر در سایه باشند.

همچنین مصرف مایعات بیشتر در ساعات بین افطار تا سحر توصیه می شود تا کم آبی بدن در طول روز جبران شود. علاوه بر این روزه داران باید پس از افطار حتی الامکان از مصرف مواد کافئین دار پرهیز کنند چون مصرف این مواد خوراکی احتمال کم آبی بدن را تشدید می کنند.

علاوه بر این لازم است افراد مبتلا به دیابت پیش از اقدام به روزه گرفتن با پزشک معالج خود مشورت داشته باشند تا توصیه های ضروری و تغییرات لازم برای آنان در نظر گرفته شود. همچنین روزه دارانی که به دیابت مبتلا هستند بعد از افطار باید مایعات زیاد مصرف کنند.

در مدت زمان روزه داری بدن از میزان گلوکز ذخیره شده استفاده می کند و پس از آن چربی موجود در بدن سوزانده می شود که در کاهش کلسترول، وزن و فشارخون موثر است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.