دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور با تشريح آخرين وضعيت و تقويم آزمون هاي مختلف اين سازمان، از زمان ثبت نام آزمون سراسري و كارشناسي ارشد سال ۹۲ و زمان اعلام نتايج كنكور ۹۱ خبر داد.

حسين توكلي با بيان اينكه آزمون سراسري سال ۹۱ از ۸ تا ۱۰ تير ماه برگزار شد،  گفت: نتايج اوليه آزمون سراسري ۹۱ در نيمه مرداد ماه اعلام مي شود و طي آن داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مي توانند از ۱۷ تا ۲۳ مردادماه نسبت به انجام انتخاب رشته به ترتيب الويت علاقه اقدام كنند.

زمان اعلام نتايج نهايي كنكور و رشته هاي نيمه متمركز

وي از اعلام نتايج نهايي كنكور از ۱۵ تا ۱۷ شهريور ماه خبر داد و افزود: همچنين فهرست اسامي معرفي شدگان رشته هاي نيمه متمركز در نيمه اول مهرماه به منظور شركت داوطلبان در مرحله دوم تا چند برابر ظرفيت اعلام مي شود.

پذيرش ۸۵هزار تن در آزمون ارشد و انتشار اسامي از ۱۱ شهريور

وي با اشاره به اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد۹۱ در نيمه اول شهريور ماه در محدوده زماني ۱۱ تا ۱۳ شهريور ماه، گفت: در اين دوره از آزمون ۸۵ هزار داوطلب پذيرفته مي شوند.

نتايج نهايي آزمون دكتري ۲۰ شهريور اعلام مي شود

توكلي همچنين به اعلام نتايج نهايي آزمون دكتري در ۲۰ شهريور ماه اشاره كرد و گفت: حدود ۱۰ هزار داوطلب در اين دوره از آزمون پذيرفته مي شوند.

برگزاري آزمون كارشناسي علمي كاربردي در ۳۰ تير

مشاور سازمان سنجش با اشاره به برگزاري آزمون كارشناسي دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي در ۳۰ تير ماه، اظهار كرد: در دوره كارشناسي اين آزمون ۲ هزار و ۴۵۶ داوطلب و در دوره كارشناسي ناپيوسته ۱۲۱ هزار و ۵۴۴ داوطلب ثبت نام كرده اند.

زمان برگزاري آزمون تجميع شده كارشناسي ناپيوسته

وي در ادامه با اشاره به تجميع آزمون كارشناسي ناپيوسته ميان دانشگاه آزاد و دانشگاه هاي وزارت علوم در سال جاري براي اولين بار، تصريح كرد: اين آزمون دوم شهريور ماه برگزار مي شود، در اين دوره از آزمون ۴۲۵ هزار و ۸۰ داوطلب ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد ۵۰ درصد داوطلبان علاقه مندي خود را براي گزينش در دانشگاه آزاد اعلام كردند.

آزمون آموزشكده هاي فني و حرفه اي ۳ شهريور برگزار مي شود

مشاور عالي سازمان سنجش با اشاره به برگزاري آزمون آموزشكده هاي فني و حرفه اي ۹۱ در سوم شهريور ماه، گفت: در اين آزمون ۳۷۴ هزار و و ۴۰۰ داوطلب با يكديگر رقابت مي كنند.

جزييات ثبت نام و برگزاري آزمون هاي فراگير پيام نور

وي با بيان اينكه ثبت نام دوره هاي فراگير مقاطع كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي دانشگاه پيام نور نهم تا ۱۶ مهر ماه انجام مي شود، اظهاركرد: همچنين ثبت نام فراگير دوره كارشناسي ارشد ۱۲ تا ۲۰ مهرماه انجام مي شود.

وي در خصوص زمان برگزاري دوره هاي مختلف فراگير دانشگاه پيام نور، گفت: آزمون امسال فراگير دانشگاه پيام نور ۲۴ آذر ماه برگزار مي شود.

توكلي در خاتمه با بيان اينكه ثبت نام آزمون سراسري سال ۹۲ در ۱۶ آذر و آزمون كارشناسي ارشد ۹۲ آبان ماه انجام مي شود، اظهاركرد: آزمون كارشناسي ارشد ۹۲ در بهمن ۹۱ برگزار مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.