يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: الهام حمیدی: بیکار باشم بهتر است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری برنا: الهام حمیدی گفت: بیکار باشم بهتر است تا فیلمنامه های ضعیف را قبول کنم. الهام حمیدی به گفت: بعد از فیلم سینمایی«گهواره ای برای مادر» به کارگردانی پناه برخدا رضایی کار جدیدی در سینما و تلویزیون نداشتم.

وی در ادامه افزود: از ابتدای سال جدید چند تله فیلم و سریال تلویزیونی پیشنهاد شد، اما چون فیلمنامه خوبی نداشتند، نپذیرفتم.

الهام حمیدی: بیکار باشم بهتر است

این بازیگر جوان با بیان اینکه این روزها شاهد سریال های تکراری از تلویزیون هستیم، خاطرنشان کرد: می توان بودجه بسیاری از سریال هایی را که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند به این سریال ها اختصاص داد.

وی گفت: امیدوارم در دولت جدید به درآمد بازیگرها توجه شود، زیرا هنرمندان تنها از این راه امرار معاش می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.