يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آب‌تنی در لجن‌های چینی (+عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: آنها برای لجن ها سر و دست می شکنند. روزهای زیادی منتظر می مانند تا خزه ها و جلبک های دریایی سطح آب را بپوشانند تا بهانه ای باشد برای یک سفر تابستانی خنک به استان شاندونگ در شرق چین. جایی که بندر چینگ دائو با بوی خزه و جلبک و لجن انتظار آنها را می کشد!

آب‌تنی در لجن‌های چینی (+عکس)

سواحل چینگدائو و شهرهای اطرافش جایی است که خیلی از گردشگران تابستانی چین برای سفر انتخاب می کنند تا تنی به آب های لجن گرفته آن بزنند. لجن های غیرسمی سبزرنگی که به دلیل گرمای هوا به سرعت رشد می کنند و سطح دریا را می پوشانند تا مردم تا گردن درون آنها فرو بروند و ضایعات پوستی و بیماری های مفصلی شان را درمان کنند.

آب‌تنی در لجن‌های چینی (+عکس)

در طب سنتی چینی گفته می شود لجن ها و جلبک های دریایی برای درمان آرتروز، سیاتیک، كاهش فشار خون و جوان سازی پوست موثر است.

آب‌تنی در لجن‌های چینی (+عکس)

با وجودی که انباشته شدن خزه ها و جلبک های دریایی در ساحل اهالی منطقه را آزار می دهد اما دریای چینگدائو تنها دریای دنیا است که زلال بودن آن معنای از رونق افتادنش را دارد.

آب‌تنی در لجن‌های چینی (+عکس)

مدتی قبل، پاکسازی دریا و دور ریختن بیش از 40هزار تن از لجن های دریا، صنعت گردشگری چین را با بحران مواجه کرد. گردشگرانی که هر سال برای لجن درمانی به این منطقه سفر می کردند، با آب زلالی مواجه شدند که کسی رغبتی برای شنا کردن در آن نداشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.