يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیراهن شماره7ستاره‌ها بر تن همایون شجریان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه ایران: چهارمین دوره مسابقات فوتبال جام ستاره ها امروز صبح در هتل طوبی تهران قرعه کشی شد.

مسابقات جام ستاره ها که چند سالی است در ماه مبارک رمضان برگزار می شود، از قرار معلوم امسال نیز پرسروصدا خواهد بود. این نکته ای بود که از حضور پرشمار ستاره ها در مراسم قرعه کشی امروز می شد، فهمید.

پژمان بازغی، سام درخشانی، رضا یزدانی، بروز ارجمند و همایون نصیری از جمع ستاره های حاضر در مراسم قرعه کشی بودند.

پیراهن شماره7ستاره‌ها بر تن همایون شجریان

در مراسم قرعه کشی امروز تیم های پدرخوب و منتخب 98 فرانسه به عنوان سرگروه معرفی شدند، دو تیمی که سال گذشته تا پای فینال رقابت جانانه ای داشتند. در قرعه کشی انجام شده پدر خوب به همراه تیم های استقلال، پرسپولیس و پاراگ (تیم عادل فردوسی پور) در گروه یک قرار گرفت و تیم منتخب 98 فرانسه با تیم های هنرمندان، موسیقی و رینوزیت همگروه شد.

گفتنی است چهارمین دوره جام ستاره ها ازسه شنبه 25 تیرماه در مجموعه فرهنگی ورزشی سبز ولنجک با حمایت شرکت های نفت سپاهان، مینوت مید، پاوررید، دراژه، رینوزیت، گروه بین المللی آهنگ و فرهنگ و مجموعه رستوران های زنجیره ای پدر خوب آغاز خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.