تیم ملی والیبال ایران دومین مسابقه خود با کوبا در لیگ جهانی والیبال را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت. ایران با این برد در جدول گروه B دوازده امتیازی شد و به یک قدمی صربستان 13 امتیازی رسید.
 
"> لیگ جهانی والیبال باز هم کوبا را بردیم/ ایران 3 - کوبا 1
يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: لیگ جهانی والیبال باز هم کوبا را بردیم/ ایران 3 - کوبا 1 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران - تیم ملی والیبال ایران دومین مسابقه خود با کوبا در لیگ جهانی والیبال را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت.

صبح امروز دو تیم ایران و کوبا در چارچوب مسابقات لیگ جهانی والیبال در سالن سیدواد دپورتیوا شهر هاوانا به مصاف هم رفتند و ملی پوشان ایران این مسابقه را با نتیجه 3 بر 1 به سود خود تمام کردند.

ست اول این مسابقه با نتیجه 25 بر 22 به سود کوبا تمام شد اما ایران در سه ست بعدی با نتایج 25 بر 20، 25 بر 18 و 25 بر 22 پیروز شد تا در مجموع 3 بر 1 از سد حریف خود بگذرد.

لیگ جهانی والیبال باز هم کوبا را بردیم/ ایران 3 - کوبا 1

تیم ملی والیبال ایران با این برد در جدول گروه B دوازده امتیازی شد و به یک قدمی صربستان 13 امتیازی رسید. ایران همچنان در رده پنجم گروه B قرار دارد.

حریف بعدی تیم ملی والیبال ایران، آلمان است. مسابقه ایران و آلمان، 21 تیر ماه در سالن دوازده هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.