يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کری‌ خوانی ولاسکو با بازیکنان تیم ملی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: خولیو ولاسکو در جریان تمرین های تیم ملی با اینکه نوجوانان آرژانتین برابر ایران در جام جهانی مغلوب شدند، از تیم ملی کشورش دفاع کرد.

پس از پیروزی تیم ملی نوجوانان والیبال ایران بر آرژانتین، اردوی تیم ملی بزرگسالان در کوبا نیز تحت تاثیر قرار گرفت، به طوری که ملی پوشان ایران در جریان تمرین هایشان با سرمربی و آنالیزور آرژانتینی خود یعنی خولیو ولاسکو و خوان سیچلو درباره پیروزی نوجوانان ایران کری می خواندند.

این کری خوانی حتی به استدلال های فنی ولاسکو مبنی بر برتر بودن تیم کشورش کشیده شد، اما ملی پوشان ایران با بوسیدن پرچم ایران بر روی پیراهن های خود تاکید می کردند که والیبال ایران از آرژانتین قوی تر است.

شاید حالا با پیروزی تیم ملی بر کوبا فضای شاداب و خوب اردوی تیم ملی دوچندان شود تا والیبالیست های ایران در بازی دوم راحت تر به مصاف حریف نامدارشان بروند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.