پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: موسوی با اقتدار در صدر مدافعان لیگ جهانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: بازیکن سرعتی تیم ملی والیبال مقتدرانه در صدر بهترین مدافعان حال حاضر لیگ جهانی ایستاده است.

در پایان روز نخست از هفته ششم رقابتهای لیگ جهانی والیبال، سیدمحمد موسوی در صدر بهترین مدافعان این مسابقات ایستاده است. موسوی با معدل 1.23 با اقتدار این عنوان را به خود اختصاص داده است. پس از وی مارکو پودراسکانین از صربستان با معدل 0.91 در رده دوم ایستاده و رده سوم نیز به آدام سیماک از کانادا با معدل 0.86 تعلق دارد.

موسوی در بازی بامداد امروز برابر کوبا نیز پنج دفاع منجر به امتیاز داشت که از این حیث بهتر از همه بازیکنان حاضر در میدان بود. او همچنین 11 امتیاز از اسپک های بدون نقص خود روی کارهای سرعتی دریافت کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.