سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش‌ ها به اخراج ایرانی‌ ها از امارات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه تهران امروز:شيخ نشين امارات به تازگي با اخراج ايرانيان مقيم اين كشور، فصل تازه اي از خصومت را عليه تهران آغاز كرده است تا نشان دهد تفرقه و اختلاف، همچنان در دستور كار ثابت مقامات اين كشور جنوب خلیج فارس قرار دارد.

آنطور كه خبرگزاري ها گزارش داده اند، در چند ماه گذشته ده ها ايراني مقيم كه بيش از 25 سال سابقه اقامت داشته اند بدون هيچ دليلي، اقامت شان لغو و از اين كشور اخراج شدند و اين درحالي است كه هيچ دليلي مبني بر اخراج آنان بيان نمي شود. به اين ترتيب كه وزارت امنيت امارات با تماس تلفني با تعدادي از ايرانيان از آنان مي خواهد كه با در دست داشتن گذرنامه به اداره امنيت اين كشور مراجعه كنند و بعد از مراجعه اين افراد گذرنامه آنان توقيف و اقامت آنان را نيز لغو مي كنند و بعد يك فرصت دوهفته اي يا يك ماه به آنان داده تا از امارات خارج شوند.

طبق خبرهاي منتشر شده، تاكنون بيش از 500 ايراني كه بيش از 25 سال سابقه اقامت دارند از اين كشور اخراج شده اند. در واكنش به اين اقدام، منصور حقيقت پور و احمدرضا دستغيب و برخي ديگر از اعضاي كميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به اقدام ضدايراني اماراتي ها گفتند كه حتما اين اقدام امارات از سوي مجلس مورد بررسي قرار مي گيرد و طبيعتا كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي نيز بعد از تعطيلات مجلس به بررسي اين موضوع خواهد پرداخت.

حقيقت پور در پاسخ به اينكه آيا طرح كاهش روابط سياسي ايران با امارات بار ديگر در دستور كار مجلس قرار خواهد گرفت يا خير گفت: اين موضوع تاكنون در مجلس نهم به آن پرداخته نشده اما با ادامه اين روند از سوي امارات حتما در دستور كار اعضاي كميسيون قرار خواهد گرفت و در نشستي كه كميسيون با آقاي صالحي، وزير امور خارجه خواهند داشت به اين مسئله به طور جدي خواهند پرداخت. همچنین سفارت ایران در امارات اعلام کرده موضوع را پیگیری می کند.

مناسبات اقتصادي؛ فراتر از سطح سياسي

اخراج ايرانيان از دوبي، آن هم در شرايطي كه روابط تجاري، گردشگري و مالي كشورمان با امارات از سطح روابط سياسي فراتر رفته است در ادامه سياست هاي بحث برانگيزي است كه هرازگاهي به بهانه هاي مختلفي از سوي مقامات اين اميرنشين كوچك مطرح مي شود.

به بيان آمارها، قريب به 500هزار ايراني در اميرنشين امارات حضور داشته و حدود 400هزار شركت سرمايه گذاري ايراني به ارزش 300 ميليارد دلار در اين كشور فعاليت دارند كه اين مسئله ضرورت تعريف نقش تجار ايراني را در رشد اقتصادي امارات در تمام سال هاي پيش و پس از تاسيس اين كشور نوپا براي دولتمردان عربي امارات محرز مي كند.

اما برخلاف اين روند، مقامات اماراتي اقدام به حذف اتباع ايراني از كشور نموده تا به فضاي بي اعتمادي و بدگماني بين دو كشور بيش از پيش دامن زنند. اگرچه دولت امارات براي توجيه امر، تبعه هايي از برخي كشورهاي ديگر از جمله عراق، پاكستان و حتي يمن را در ليست اخراجي ها قرار داده ولي مسلم است كه اقدام اماراتي ها، جامعه ايراني ساكن امارات را نشانه رفته است. چندي پيش مصطفي نجار وزير كشورمان در سفرش به امارات در 25 فروردين ماه سال جاري به دوبي و ديدار با شيخ محمد بن راشد آل مكتوم نخست وزير امارات ضمن انتقاد از اخراج ايرانيان مقيم دوبي گفته بود که اين اقدام امارات آثار اجتماعي خوبي در روابط دو كشور نخواهد داشت.

كاهش روابط با امارات

اين اختلافات در حالي مطرح است كه مشكلات ميان جمهوري اسلامي ايران و امارات متحده عربي بر سر جزاير سه گانه ابوموسي، تنب بزرگ و تنب كوچك موجب شده است كه طي 14 سال گذشته روابط دوجانبه ايران و امارات به روابطي پرتنش تبديل شود. اين مسئله بارها دستمايه اقدامات و مواضع فاقد اعتبار اماراتي ها قرار گرفت تا آنجا كه سفر داخلي سال گذشته رئيس جمهور كشورمان به جزاير سه گانه ايراني با موضع تند اماراتي ها روبه رو شد.

اين واكنش هاي غيرمنتظره مضاف بر بدرفتاري با اتباع ايراني منجر به آن شد كه موضوع كاهش سطح روابط سياسي با امارات در دستور كار اعضاي كميسيون امنيت ملي مجلس قرار بگيرد. اين نمايندگان در اين رابطه عنوان كردند كه نوع رابطه تجاري ايران با امارات، به نفع امارات متحده است ولي در مقابل نوع رفتار آنها با اتباع كشورمان به هيچ وجه قابل توجيه نيست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.