يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قول اصغر فرهادی به دخترش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

- وقتی طرح فیلم «گذشته» آماده شد با خانم »ماریون کوتیار» برای بازی در فیلم صحبت شد اما با توجه به شرایط خاص کار و زمانی که برای تمرین های پیش از فیلمبرداری نیاز بود و نداشتن امکان اینکه دو ماه پیش از فیلمبرداری در تمرین ها حضور داشته باشد – چون در آن زمان مشغول بازی در فیلم دیگری در آمریکا بود – در نهایت در همان مراحل اولیه با توجه به این هماهنگ نشدن تصمیم گرفتم از بازیگری استفاده کنم که بتواند پنج ماه کامل برای این فیلم فرصت آزاد داشته باشد. او بازیگر بسیار توانایی است و قرارمان این است که روزی با هم کار کنیم.

قول اصغر فرهادی به دخترش

- به دخترم قول داده ام سفری با خانواده ام به ابیانه برویم.

- از سوی تهیه کننده قبلی و تهیه کننده ای دیگر برای ساخت فیلم در خارج از کشور بر اساس داستان اولیه ای که دارم، صحبت هایی شده استاما در مورد زمان ساخت آن هنوز تصمیمی نگرفته ام. شاید داستانی که در ایران می گذرد و براساس یک اتفاق واقعی است فیلم بعدی ام باشد. فعلا یک سال استراحت می کنم و بعد تصمیم می گیرم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.