يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کی‌روش کمپ تیم ملی در برزیل را انتخاب کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کوریتیبا اولین منطقه ای است که کی روش به آن سر زد و دلیلش هم این بود که او می داند به احتمال زیاد بازی های تیم ملی در این منطقه برگزار می شود. کمپ تیم پارانائنسه، کمپی بود که او از آن دیدن کرد و از شرایطش ابراز رضایت کرده است و به احتمال زیاد تیم ملی، اردویش را در این کمپ برگزار می کند.

کی‌روش کمپ تیم ملی در برزیل را انتخاب کرد

اتاق پزشکی، بخش روانشناسی، استخر، زمین تمرین و خوابگاه از بخش های این باشگاه برزیلی هستند. ورزشگاه این تیم هم یکی از زیباترین و مجهزترین ورزشگاه های برزیل است.

شهر پارانا در جنوب برزیل قرار دارد و یک میلیون و هفتصد و شصت هزار نفر جمعیت دارد. با توجه به اینکه آب و هوای برزیل گرم و شرجی است دمای این شهر در تابستان تقریبا 25 درجه سانتیگراد است و رطوبت آن هم 79 درصد است. مردم این شهر برای آخرین بار در سال 1975 رنگ برف را دیده اند و اینطور که شنیده می شود، در تابستان، توفان های استوایی در آنجا می وزد.

با توجه به امکاناتی که این کمپ دارد پیش بینی می شود که کشورهای زیادی آن را برای اقامت انتخاب خواهند کرد و فرانسه، روسیه، مکزیک، ژاپن و آمریکا از جمله این کشورها هستند. کی روش هم در اظهارنظری کوتاه بعد از بازدید از باشگاه پارانائنسه گفت: «آنچه در این باشگاه دیدم نظرم را جلب کرد زیرا هدف من در این دیدار بررسی شرایط تمرینی در این باشگاه، امنیت و تغذیه مناسب بود.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.