سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماجرای پیشنهاد ازدواج به افشاگر آمریکایی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: جاسوس سابق روسیه در صفحه توییتر خود به افشاگر آژانس امنیت ملی آمریکا پیشنهاد ازدواج داد.

ممکن است بقیه دنیا ادوارد اسنودن، مقاطعه کار سابق سیا و افشاگر آژانس امنیت ملی آمریکا را کنار بزنند اما وی دست کم یک خواهان دارد؛ آنا چاپمن، جاسوس سابق روسیه که با درگیری های دیپلماتیک چندان ناآشنا نیست.

چاپمن در صفحه توییتر خود نوشت: اسنودن با من ازدواج می کنی؟

ماجرای پیشنهاد ازدواج به افشاگر آمریکایی

ادوارد اسنودن احتمالا از زمانی که در فرودگاه بین المللی مسکو برای گرفتن پناهندگی مستقر شده، توجه چاپمن را به خود جلب کرده است.

چاپمن در صفحه توییتر خود نوشت: آژانس امنیت ملی آیا از بچه های ما مراقبت می کنی؟

اما به نظر می رسد که اسنودن در آن لحظه در دسترس نبوده و روسیه نیز وی را نپذیرفته است.

پس از 11 روز خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی اعلام کرد، سرگئی رییابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: مسکو هیچ گونه درخواست پناهندگی سیاسی از اسنودن دریافت نکرده و وی باید خودش مشکلش را حل کند.

ادوارد اسنودن از زمانی که مدارک محرمانه را در مورد برنامه های نظارتی آژانس امنیت ملی آمریکا در روزنامه گاردین افشا کرد، در حال فرار است. وی به 21 کشور درخواست پناهندگی داده که تعدادی از این کشورها درخواست پناهندگی وی را رد کرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.