شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: این سه طرح بزرگ ملی به زودی اجرا میشوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

هفت صبح: : شهريور و مهر امسال سه طرح بزرگ ملي همزمان در كشور انجام خواهد شد:پزشك خانواده و شبكه ملي اينترنت (اينترانت) و پروژه مسكن ويژه.

درباره طرح پزشك خانواده ، هفت صبح بيشتر از تمام رسانه هاي كاغذي و مجازي و ديداري نوشته و نقاط ضعف و قوت آن را بررسي كرده است.

طرحي كه دربسياري از كشورهاي اروپايي اجرايي شده است و نتايج قابل قبولي نيز به ارمغان آورده اما جامعه پزشكي ما همچنان با ناباوري به عملياتي شدن اين طرح نگاه مي كند.طرحي كه از شهريورماه در تهران وبه تدريج عملياتي خواهد شد.

پنجشنبه گزارش مفصلي كار كرديم از نقطه نظرات چهره هاي سرشناس نظام پزشكي درباره نقاط قوت و ضعف اين طرح بزرگ.حالا هم در خبرها آمده است كه دكتر محمد شریعتی رییس مركز مدیریت توسعه شبكه بهداشت وزارت بهداشت ديروزدر گفت و گو با ایرناگفت: مردم نگران عقب ماندن از برنامه پزشك خانواده نباشند چراكه اطلاع رسانی در مناطق مختلف به خوبی صورت خواهد گرفت.

او تاكید كرد حتی اطلاع رسانی بصورت مراجعه در منازل جزو برنامه های اطلاع رسانی قرار گرفته است .

شریعتی یادآور شد فقط افراد بیمه شده می توانند در برنامه پزشك خانواده نام نویسی كنند و افراد بیمه نشده نمی توانند وارد این برنامه شوند بنابراین افرادی كه بیمه نیستند می توانند با مراجعه به شعب سازمان بیمه خدمات درمانی در شهرستان ها و استان های خود، تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار گیرند. او همچنين گفت : 10 میلیون و 800 هزار تهرانی از امسال به تدریج وارد برنامه پزشك خانواده می شوند.

اما فاز اول جداسازي اينترانت از اينترنت شهريور ماه اجرا خواهد شد.در اين طرح انقلابي –كه البته نطفه اش در دولت هاي پيشين بسته شده –يك شبكه بزرگ مبادله اطلاعات با پهناي باند وسيع در داخل كشور راه اندازي مي شود كه نقش بزرگي در امنيت اطلاعات مبادله شده و همين طور سهولت گردش اطلاعات در حلقه داخلي و تسريع امور اداري و مالي خواهد داشت.

اين طرح با نارضايتي كاربراني روبه روشد كه مي انديشيدند(و مي انديشند) اين طرح يعني محروميت كاربران ايراني ازاتصال به شبكه جهاني اينترنت .اما وزير فناوري اطلاعات چندين بار تاكيد كرده كه اينترانت موازات اينترنت و با يك پهناي باند وسيع تر قرار خواهد گرفت و به معناي محروم شدن از اينترنت جهاني نيست.استفاده همزمان و توامان از دو شبكه جهاني و داخلي مطمئنا يكي از چالش هاي فضاي مجازي در ماه هاي آينده خواهد بود.

سومين طرح اما مسكن ويژه است.طرحي كه در صورت اجراي مناسب مي تواند بازار پر التهاب مسكن در پايتخت را آرام كند.در چند ماه گذشته به دفعات از جزييات اين طرح نوشته ايم و ديروز نيز جزييات كاملتري از اين طرح و چگونگي ثبت نام و قيمت واحد هارا در صفحه راهنماي بازار منتشر كرديم.

شهريور ماه پر خبري را از سر خواهيم گذراند.هفت صبح با دقت چگونگي اجراي اين سه طرح را زير نظر داشته و براي مخاطبان خود اطلاع رساني خواهد كرد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.