پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رضا عطاران پس از فرانسه به مشهد رفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: با اضافه شدن بازیگران مطرح سینمای ایران، بخش های باقی مانده فیلمبرداری فیلم «ردکارپت» به کارگردانی رضا عطاران در تهران و مشهد جلوی دوربین می رود.

بخش های باقی مانده فیلم عطاران که حدود 30 درصد است در تهران و مشهد جلوی دوربین خواهد رفت. بخش هایی از قصه در مشهد می گذرد زیرا یکی از شخصیت های داستان در این شهر زندگی می کند.

رضا عطاران پس از فرانسه به مشهد رفت

در بخش های مربوط به ایران فیلم علاوه بر حضور چهره های مطرح سینما از چهره های جدید نیز استفاده می شود. بخش های ابتدایی داستان که شخصیت اصلی راهی کن می شود در تهران جلوی دوربین می رود. طبق برنامه ریزی انجام شده فیلم ظرف 25 جلسه جلوی دوربین خواهد رفت. مدیریت فیلمبرداری فیلم بر عهده احمد احمدی است.

در حال حاضر محمد توکلی (تدوینگر فیلم خوابم میاد) مشغول تدوین تصاویر مربوط به فرانسه است ، مرحله راف کات سکانس های فرانسه به اتمام رسیده و به زودی به مراحل فاین کات می رسد. «رد کارپت» در ستایش از انسان و سینماست.

سایر عواملی که در فرانسه برای ساخت این فیلم همکاری داشته اند عبارتند از:

موسیقی متن: حمیدرضا صدری، صدابردار همزمان:رود ریگو الی سا، دستیاران کارگردان: جمال هاشمی ، آنابلا ما چالت، پشتیبانی تولید بخش فرانسه:کارلا لارسون، مدیر تهیه بخش فرانسه: مارک انصاری، عکاس: اندره گیل برتو، دستیار فیلمبردار: اریک پیلون، تدارکات: حمید قلیچ خانی،محمد رضا عرب، صحنه و لباس بخش فرانسه :کیوان مقدم، اجرا صحنه و لباس: نور شمس ، ماریلو مینگ لانا ، وحید کرمی، پذیرایی: شاین شالوین ، رزیتا شالوین، حمل و نقل: دامین چدویل ، الکس آلفردو، با سپاس از: بنیاد سینمایی فارابی (آقایان حسن نجاریان ، امیر اسفندیاری)/مجری طرح: احمد احمدی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.