پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: تام کروز انگار به سرعت نیاز شدیدی دارد. از موتورسیکلت های آخرین مدل گرفته تا اتومبیل های کلاسیک و جت های خصوصی، همه آنها را امتحان کرده است. در اینجا به سواری های تجملی و لوکس او نگاهی می اندازیم:

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

وقتی این مگااستار حال و حوصله هواپیما سواری را نداشته باشد، یک هلیکوپتر کرایه می کند تا در سفرهای کوتاه از آن استفاده کند. اخیراً او را در لندن و نیویورک دیده اند که هلیکوپتر سواری می کرده است. در این تصویر که در سال 2009 گرفته شده است، او هلیکوپتری گرفت تا او را از ریودوژانیرو تا جزیره مجاور ببرد.

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

روز سه شنبه، روز قبل از تولد 51 سالگی اش، او را دیده اند که با موتورسیکلت وایروس مدل 2014 جدیدش که برچسب قیمتی معادل 100 هزار دلار خورده، از هتل مارمونت قصر مانند لوس آنجلس خارج شده است. این موتور تا 290 کیلومتر بر ساعت سرعت می گیرد، ولی مطمئن نیستیم که با توجه به ترافیک لوس آنجلس توانسته باشد بیشتر از 110 تا برود.

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

این تنها موتورسیکلتش نیست. این ستاره اکشن در سال 2010 با موتورسیکلت اسپورت برند مشهور دوکاتی در شهر این ور و آن ور می رفت. کروز با پوشیدن یکی از کت های مسابقه ای این کمپانی، حسن توجه اش را به این شرکت نشان داد.

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

این بازیگر به سواری های چهارچرخ هم علاقه دارد و زمان فیلمبرداری فیلم Jack Reacher در سال 2012 کل صحنه های رانندگی را به بدلکاران نسپرد و خودش هم پشت فرمان 1970 Chevelle SS نشست.

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

سال 2009، تام در مراسم پیش مسابقه Daytona International Speedway، با سواری با اتومبیل دیتونا 500، یاد حال و هوای Days of Thunder را زنده کرد.

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

بازی کردن در فیلم Top Gun در نقش یک خلبان جنگنده دریایی به تام چند درس راجع به هواپیماها داد و خوشبختانه او در میان گروه خاصی از افرادی قرار دارد که پول خریدن یک هواپیما را دارند! او هواپیمای Gulfstream خودش را دارد که 30 میلیون دلار برایش آب خورده است!

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

او یک هواپیمای کلاسیک هم دارد که در جنگ جهانی دوم استفاده می شده و مدل P-51 Mustang Warbird است که تام آن را "Kiss Me Kate” نامیده است و تقریباً 5 میلیون دلار قیمت دارد.

اسباب بازی های تام کروز را دیده اید؟

می دانید که زندگی یک گازیلیونر بدون چند قایق های تفریحی در سال کامل نمی شود! در سال 2011، تام و همسر سابقش کیتی هولمز از ساحل میامی روانه آبهای آزاد شدند. همانطور که می بینید آن موقع قایق سواری برایش کافی نبوده و یک جت اسکی هم رویش یدک کرده است.

پسرها هستند و اسباب بازی هایشان...

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.