يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 5 استان برتر اینترنتی کشور معرفی شدند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

هفت صبح: استان تهران با هشت ميليون و 859 هزار كاربر، بالاترين ضريب نفوذ اينترنت كشور را به خود اختصاص داده است.

تهران، گيلان، اصفهان، سمنان و قم پنج استاني هستند كه براساس بررسي هاي صورت گرفته بالاترين ضريب نفوذ اينترنت در سال 1390 را به خود اختصاص داده اند.

بر اساس تعریف ضریب نفوذ اینترنت که هم اکنون به عنوان یکی از شاخص های مهم در توسعه یافتگی کشورها محسوب می شود. نسبت جمعیت استفاده کننده از اینترنت هر کشور را نسبت به کل جمعیت آن کشور مشخص می کند.

در این راستا موسسات مختلف همه ساله آمارهای متعددی از وضعیت اینترنت کشورها و شمار دسترسی کاربران به این فناوری منتشر می کنند اما نکته حائز اهمیت آن است که به جهت اختلاف در تعریف شاخص هایی که به عنوان مبنای محاسبه موسسات قرار می گیرد این آمار و ارقام دقیق نبوده و بعضا اختلاف زیادی با هم دارند.

در این خصوص برخی از کارشناسان معتقدند در حال حاضر کاربر اینترنت به شخصی اطلاق می شود که در مدت 12 ماه گذشته حداقل یک بار از اینترنت استفاده کرده باشد. البته در برخی از موسسات مبنای محاسبه کاربران اینترنت صرفا به تعداد کامپیوترهای موجود در کشور محدود می شود اما در تعریف جهانی به کسانی کاربر اینترنت گفته می شود که حداقل اینترنتی با پهنای باند بیش از دو مگا بایت در اختیار داشته باشند و افرادی که اینترنت با مشخصات کمتر از این پهنای باند را استفاده می کنند اصلا جزو کاربران اینترنتی قرار نمی گیرند. بنابراین در کشور ما که اکثر کاربران هنوز از سیستم دایل آپ استفاده می کنند اطلاق کلمه کاربر درست نيست.

وضعیت اینترنت در کل کشور

آخرین آمارها نشان می دهد تا پایان سال 90 با بیش از 32 میلیون کاربر ، ضریب نفوذ اینترنت در کشور 43 درصد است که از این تعداد 14 میلیون و 259 هزار کاربر اینترنت با ضریب نفوذ 19 درصدی از اینترنت موبایل – GPRS – استفاده می کنند که این تعداد بالاترین کاربران اینترنت در کشور را تشکیل می دهند.

همچنین شمار کاربرانی که از اینترنت کم سرعت دایل آپ استفاده می کنند حدود هفت میلیون نفر است که 9.17 درصد کل کاربران اینترنت را تشکیل می دهند و حدود 4.5 میلیون نفر مشترک با در اختیار داشتن شش درصد کل اینترنت دارای اینترنت پرسرعت ADSL هستند. گفتنی است در این آمار با وجود تبلیغات فراوان شرکت های ارائه کننده اینترنت وایمکس تنها 860 هزار نفر به این نوع اینترنت دسترسی دارند.

پرنفوذ  و كم نفوذ ترين استان هاي اينترنتي کشور

آمارهای ارائه شده از میزان ضریب نفوذ در استان های مختلف کشور نشان می دهد در سال گذشته استان تهران با داشتن هشت ميليون و 859 هزار كاربر بالاترين ضريب نفوذ اينترنت كشور را از آن خود كرده و با نفوذ 60 درصدي در صدر جدول قرار گرفته است. استان گيلان نيز با ضريب نفوذ 54 درصد در رده  دوم قرار گرفته و پس از آن اصفهان و سمنان به  طور مشترك با نفوذ 52 درصدي اينترنت سومين استان هاي پرنفوذ كشور بوده اند.

همچنين استان قم و سمنان نيز با ضريب نفوذ 50 درصدي چهارمين رده جدول پرنفوذ هاي اينترنتي را از آن خود كرده اند. استان هاي بوشهر با 48، خوزستان 46، يزد 47، آذربايجان شرقي 44، خراسان رضوي 45، هرمزگان 42 درصد ديگر استان هاي پرنفوذ كشور بوده اند.

بنابر آمار منتشر شده در سايت مركز «متما»، استان هاي كهگيلويه و بوير احمد با 22 درصد، خراسان جنوبي 29 درصد، كردستان و كرمان 30 درصد، لرستان 31 درصد، آذربايجان غربي 32 درصد، كرمانشاه 34 درصد، اردبيل 35 درصد، استان مركزي 37 درصد، ايلام و همدان 36 درصد، استان هايي بوده اند كه كمترين ضريب نفوذ را به خود اختصاص داده اند

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.