يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازتاب پخش تصویر شکیرا از صدا و سیما در رسانه های خارجی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جنجال بر سر نمایش تصویری از "شکیرا " خواننده مشهور کلمبیایی در حاشیه بازی دو تیم اسپانیا و ایتالیا در جام کنفدراسیون ها در برزیل، بازتاب گسترده ای در برخی رسانه های غربی داشته است.

به گزارش عصر ایران این موضوع با انتشار گزارش هایی در روزنامه گاردین، خبرگزاری فرانسه و شبکه العربیه مورد توجه قرار گرفته است.

گاردین می نویسد:" وقتی دوربین های تلویزیون در بازی اسپانیا و ایتالیا روی شکیرا خواننده کلمبیایی زوم کردند که در حال تشویق شوهرش" جرارد پیکه" (بازیکن تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا) بود بینندگان تلویزیون در دنیا فقط این احساس را داشتند که یک بار دیگر این خواننده پر زرق و برق را می بینند، اما در ایران پخش این تصویر سبب ایجاد جنجالی گسترده شد، چون نشان دادن تصویر زن ها با لباس باز در تلویزیون ایران سابقه ندارد و از سوی دیگر زنان در این کشور حق ورود به استادیوم برای تماشای فوتبال را ندارند."

این گزارش می گوید: تندروها در ایران بارها به تلویزیون ایران به دلیل پخش تصاویری که به آن گاف رسانه ای می گویند اعتراض کرده اند ، از پخش تصویر شکیرا تا پخش تصاویری از تماشاچیان ایرانی زن تیم ملی والیبال ایران در حاشیه بازی های این تیم با تیم ملی والیبال ایتالیا.

در این گزارش به بازتاب گسترده پخش تصویر شکیرا در شبکه 3 تلویزیون ایران در میان کاربران ایرانی فیسبوک و توییتر در ایران اشاره می کند و می گوید بلافاصله پس از این اتفاق بسیاری از ایرانی ها با گذاشتن بریده ای از تصویر شکیرا که آرم شبکه 3 نیز بالای آن بود نوشتند: تلویزیون ایران شکیرا را نشان داد .

توییت دیگری از ایران نوشت: دیشب شکیرا را نشان دادند و امشب احتمالا " جنیفر لوپز" را نشان خواهند داد.

در ادامه این گزارش به ماجرای دردسرهای تلویزیون ایران برای پخش زنده بازی های تیم ملی والیبال اشاره می کند و می گوید تاخیر 7 ثانیه ای تلویزیون ایران در پخش زنده تصاویر با سانسورتصاویر "نامطلوب"، نتوانست جلوی پخش برخی تصاویر ناهمخوان با سیاست های تلویزیون ایران را بگیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.