يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کوبا هم مقابل ایران زانو زد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران - تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود برابر کوبا که عنوان نایب قهرمانی لیگ جهانی را در کارنامه خود دارد، با نتیجه 3 بر 2 این تیم را شکست داد تا به درخشش خود در لیگ جهانی ادامه بدهد.

کوبا هم مقابل ایران زانو زد

ایران پس از واگذاری ست های اول و دوم با نتایج 26 بر 24 و 25 بر 19 در ست سوم توانست با نتیجه 25 بر 19 کوبا را شکست دهد. در ست چهارم نیز ایران توانست با نتیجه 25 بر 22 کوبا را شکست داده و به پیروزی در این دیدار امیدوار شود. در نهایت تیم ایران در ست پنجم هم با نتیجه 16 بر 14 کوبا را شکست داد تا این مسابقه را با نتیجه 3 بر 2 به سود خود تمام کند.

تیم ملی والیبال ایران با ترکیب امیر غفور، عادل غلامی، سعید معروف، علی مباشری، رحمان داودی، محمد موسوی و لیبرو فرهاد ظریف با پیراهن های یکدست سپید مقابل کوبا به میدان رفت.

کوبا هم با پیراهن قرمز و ترکیب می سا، بی ست، کپدا، ماکیاز، گاتی یرز، آبراهان بازی با آغاز کرد.

پیروزی مقابل کوبا، سومین دیداری بود که تیم ملی ایران به عنوان برنده از زمین خارج شد، پیش از نیم نیم ملی توانسته بود صربستان را در ایران و ایتالیا را در خاک خودش شکست بدهد.

همچنین والیبالیستهای ایران تا این مرحله از لیگ جهانی، 2 بار به روسیه باخته اند و یک بار مقابل صربستان و یک بار هم برابر ایتالیا شکست را متحمل شده اند.

دومین رویارویی ایران و کوبا ساعت 5:10 بامداد یکشنبه (فردا) برگزار می شود.

* جدول رده بندی گروه دوم رقابت های لیگ جهانی والیبال به شرح زیر است:

1- روسیه 9 بازی، 18 امتیاز

2- ایتالیا 8 بازی، 17 امتیاز

3- صربستان 8 بازی، 12 امتیاز

4- آلمان 7 بازی، 12 امتیاز

5- ایران 7 بازی، 9 امتیاز

6- کوبا از 9 بازی، 4 امتیاز

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.