يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: روند کاهشی قیمت ها در بازار تلفن همراه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه لوازم صوتی، تصویری و تلفن همراه از ثبات و روند به کاهش قیمت ها در بازار خبر داد.

ابراهیم درستی اظهار کرد: تا کنون هر وقت که بازار ارز روی ثبات را به خود می دید، بازار لوازم صوتی، تصویری و تلفن همراه از آن تبعیت می کرد و در حال حاضر که قیمت دلار به یک ثبات رسیده است، بازار نیز از آن پیروی کرده و محصولات این بازار پنج تا 20 درصد نسبت به نوع محصول کاهش قیمت داشته است.

وی با اشاره به کاهش قیمت ارز به وارد کنندگان و عرضه کنندگان توصیه کرد که کالاهای خود را نگه نداشته و آنها را هرچه زودتر در بازار پخش کنند، زیرا روند بازار به صورتی است که دوباره شاهد افزایش قیمت باشیم.

رییس اتحادیه لوازم صوتی، تصویری و تلفن همراه بیان کرد: توزیع کنندگان و عرضه کنندگان با کاهش قیمت محصولات با عناوین مختلف مقابله نکنند. همان گونه که در زمان افزایش نرخ دلار قیمت محصولات خود را افزایش می دهیم حالا که قیمت ارز کاهشی است قیمت کالاهای خود را نیز باید کاهش دهیم.

درستی با اشاره به این که اصناف به توافق دوجانبه پایبند است، گفت: سازمان امور مالیاتی با بیش از 20 سال توافق با اصناف ادعا می کند این توافقات در چند سال گذشته اشتباهی بیش نبوده است.

وی در پایان گفت: سازمان امور مالیاتی با تصمیم گیری های شخصی پایان دولت دهم را تلخ نکند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.