يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آمار فروش فیلم‌ های فرهادی و مهرجویی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: فروش فیلم سینمایی «گذشته» به 700 میلیون و «چه خوبه که برگشتی» به 900 میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی - مدیرعامل موسسه فیلمیران درباره آخرین رقم فروش فیلم اصغر فرهادی گفت: «گذشته» تا پنجشنبه شب - 13 تیرماه - در سینماهای تهران 620 میلیون تومان و در چند سینمای شهرستان 65 میلیون تومان فروش داشته است.

وی خاطر نشان کرد: این فیلم هنوز هیچ تیزر تلویزیونی و بیلبورد شهری برای تبلیغات در اختیار ندارد و اجازه چنین امکانی به «گذشته» داده نشده است. در واقع فروش 700 میلیون تومانی این فیلم براساس تبلیغات دهان به دهان توسط علاقه مندان انجام شده و این استقبال مردم است که ما را به فروش فیلم آقای فرهادی امیدوار می کند.

سرتیپی همچنین درباره فروش فیلم «چه خوبه که برگشتی» نیز بیان کرد: آخرین فیلم آقای داریوش مهرجویی تا پنج شنبه شب در تهران 680 میلیون تومان و در سینماهای شهرستان ها 230 میلیون تومان فروش داشته است که استقبال مردم از این فیلم را نشان می دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.