يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرتان را بالا بگیرید، بازنده‌های عزیز! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

يك - به پيش از آغاز مسابقات برگرديم جايي كه هيچ كدام از 2 جودوكار ايراني كه سهميه المپيك گرفته بودند ، نتوانستند به لندن برسند . رودكي به خاطر مصدوميت و محجوب به دليل عفونت داخلي . مگر المپيك هدف اصلي تمام ورزشكاران جهان نيست؟ پس چرا بايد يك ورزشكار در آستانه بزرگ ترين رويداد ورزشي جهان دچار بيماري شود .

«ورزش حرفه اي» تا كي قرار است براي ما در حد شعار باقي بماند؟ رئيس فدراسيون قايقراني هم در حالي از كار بركنار شد كه در جلسه هيات رئيسه فدراسيون جهاني در حال رايزني براي كسب سهميه رشته بادباني بود . با اخراج دنيامالي و از بين رفتن اين سهميه ، قايقرانان ايراني كه براي المپيك تمرين مي كردند ، به خانه هايشان برگشتند .

2 - در بعضي از رشته ها ورزشكاران ايراني به لندن رسيدند اما نتوانستند در مسابقه به خط پايان برسند. در دوچرخه سواري جاده زرگری و حقی نتوانستند رنگ خط پايان را ببينند . هر دو نماینده كشورمان به دلیل برخوردباسایر دوچرخه سواران حاضر درمسابقه از ادامه رقابت بازماندند. در پياده روي 20 كيلومتر هم رحيميان نتوانست خود را به خط پايان برساند .

سرتان را بالا بگیرید، بازنده‌های عزیز!

يعني اگر مثلاً من هم در اين مسابقه شركت مي كرد همين نتيجه را مي گرفتم . سوال اين است كه آيا اين دوستان عزيز به اندازه كافي براي حضور در المپيك تمرين كرده بودند يا تمام وقت خود را صرف انتخابات رياست فدراسيون هاي دوچرخه سواري و دووميداني كرده بودند و درگير يارگيري هاي مرسوم شده بودند .

3 – در چند رشته هم ورزشكاران ايراني يا آخر شدند يا يكي دو تا مانده به آخر . از سولماز عباسي قايقران روئينگ بگيريد تا مهدي سهرابي دوچرخه سوار.

18 ورزشكار ايراني پس از اولين مسابقه شان در المپيك از دور مسابقات كنار رفتند . بيشتر آن ها چوب نداشتن تجربه و عدم حضور در مسابقات بين المللي را خوردند. بي شك مي توان با نصف بودجه يك فصل استقلال يا پرسپوليس تمام اين ورزشكاران را به چند تورنمنت معتبر اعزام كرد .

4 – اوج مظلوميت ورزش ايران در المپيك لندن در بوكس نشان داده شد . جايي كه داور آلماني با اشتباه فاحشش مظاهري را مقابل بوكسور كوبايي بازنده اعلام كرد و البته پس از آن براي 5 روز از قضاوت محروم شد . اگر ورزش ايران در بين مديران و تصميم گيران ورزش دنيا جايگاهي داشت شايد اين اتفاق ها اين قدر راحت برايش نمي افتاد. وقتي كرسي هاي بين المللي را يك پس از ديگري به دليل اختلافات داخلي از دست مي داديم بايد فكر اينجايش را مي كرديم .

وقتي سعيد محمدپور وزنه بردار دسته 94 كيلوگرم ايران پس از پنجم شدن مقابل دوربين تلويزيون با بغض مي گفت : من در تمرين هم فقط يك بار توانسته بودم وزنه 226 كيلوگرمي را مهار كنم ، دل مردم به درد آمد. او كه ناميد و مستأصل بود مي گفت از كجا معلوم 4 سال ديگر دوباره بتوانم در المپيك حاضر شوم . او به بقا در ورزش قهرماني اميدوار نيست چون مي داند در اين سال ها نمي تواند به حل معضلات اقتصادي اش اميدوار باشد و مديران ورزش ايران هم فقط از كساني حمايت مي كنند كه مدال المپيك داشته باشند .

سرتان را بالا بگیرید، بازنده‌های عزیز!

در خبرها داشتيم كه پس از ايتاليا و روسيه بيشترين پاداش براي مدال طلاي المپيك را دولت ايران به ورزشكارانش مي دهد ؛ 200 سكه طلا معادل 75 هزار دلار . يعني پاداشي به مراتب بالاتر از انگلستان ، آمريكا ، فرانسه و آلمان . اما آيا بهتر نيست همين پول گزاف پيش از مسابقات بين ورزشكاران تمام رشته ها تقسيم شود تا آن ها با فراغ بال بيشتري به ورزش حرفه اي بپردازند و هر از گاهي هم پيشنهاد هاي اغوا كننده آذربايجاني ها و قطري ها وسوسه شان نكند.

وقتي مي بينيم 2 تيم ژاپن وكره در بين 4 تيم برتر فوتبال المپيك لندن هستند و براي حضور در فينال مي جنگند و تيم ما به دليل استفاده از بازيكن محروم از دور مقدماتي مسابقات اخراج مي شود به تفاوت مديران ورزش ما با آن ها پي مي بريم نه ورزشكاران. اين ورزشكاراني كه باختند قهرمانند . آن ها در شرايط نابرابر با حريفانشان جنگيدند نه از نظر امكانات ، نه از لحاظ آرامش رواني و نه از حيث رفاه اقتصادي آن ها و حريفانشان در يك سطح نبودند . كار همه شان به اندازه كيانوش رستمي و حميد سوريان با ارزش است ..

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.