يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دلیل ثبت‌ نام هاشمی رفسنجانی در انتخابات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: یاسر هاشمی در مشهد گفت: پدرم اصلا انگیزه و مبنای حضور در انتخابات را در سر نداشت، ولی با درخواست ها و استقبال های مکرر اقشار مختلف قصد حضور پیدا کرد.

خبرآنلاین نوشت، یاسر هاشمی با بیان اینکه جمعی از علمای قم و جهان تشیع نیز خواستار ورود آقای هاشمی به عرصه انتخابات بودند، گفت: آقای هاشمی گفتند اگر در انتخابات حضور پیدا نکنم؛ یعنی جلوی رای مردم ایستاده ام و استبداد رای پیدا کرده ام.

فرزند آیت الله هاشمی تاکید کرد:اگر آقای هاشمی در انتخابات ثبت نام نمی کرد محبوبیت اکنون را نداشت. یاسر هاشمی افزود: رفتار سیاسی آقای هاشمی، رفتار جناح آقای خاتمی، اقدام فداکارانه عارف و رفتارهای درست حسن روحانی در تمام طول تبلیغات انتخابات سبب شد تا حماسه سیاسی و در نهایت پیروزی سیاسی رقم بخورد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.