سه شنبه ۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت پیش‌ فروش محصولات ایران خودرو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو جزئیات قیمت پیش فروش ۷ محصول این شرکت از امروز را اعلام کرد.

عبداله بابایی با اشاره به اینکه شرکت ایران خودرو برای تثبیت بازار و اطمینان به مردم مبنی بر اینکه تحریم ها هیچ آسیبی به روند تولید و قیمت نخواهد زد، شرایطی فراهم کرده است تا مشتریان هر محصول را به صورت قطعی از طریق سایت ایران خودرو خریداری کنند، اظهار كرد: متقاضیان با انتخاب نوع و قیمت خودرو، دغدغه ای از لحاظ نامشخص بودن قیمت خودرو تا زمان تحویل نخواهند داشت.

بابایی ضمن بیان این مطلب که خودروها با قیمت مشخص و با قیمت مصوب در سایت فروش گروه صنعتی ایران خودرو عرضه می شود، افزود: پژو 405 اس ال ایکس با استاندارد یورو 2 به مبلغ 231 میلیون و 100 هزار ریال و پیش پرداخت 208 میلیون ریال و تحویل 75 روزه و سمند ال ایکس ای اف 7 بنزینی قیمت قطعی 279 میلیون 800 هزار ریال و با پیش پرداخت 190 میلیون ریال و تحویل 60 روز خواهد بود.

وی اضافه کرد: سمند ال ایکس بنزینی با قیمت قطعی 267 میلیون ریال و مبلغ پیش پرداخت 210 میلیون ریال با زمان تحویل 60روزه است. البته پژو405 جی ال ایکس بنزینی با قیمت قطعی251 میلیون 800 هزار ریال و ودیعه پرداخت آن 180 میلیون ریال با تحویل 60روزه می باشد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تصریح کرد: پژو405 جی ال ایکس دوگانه سوز به قیمت 266 میلیون 600 هزار ریال و پیش پرداخت 210 میلیون ریال با تحویل 90 روزه عرضه می شود و پیش فروش قطعی پژو پارس ال ایکس با موتور تی یو 5 با قیمت 336 میلیون ریال و پیش پرداخت 285 میلیون ریال و تحویل آن 90روزه خواهد بود.

به گفته بابایی پژو پارس دوگانه سوز با قیمت قطعی 312 میلیون 800 هزار ریال و پیش پرداخت آن 280 میلیون ریال و با تحویل 90 روزه عرضه می شود. البته تمامی خودروهای عرضه شده به استثنای خودرو پژو405 اس ال ایکس دارای استاندارد یورو4 هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.