يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فتح قله 54 هزار واحدی شاخص بورس - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: امروز که شاخص کل با افزایش 600 واحدی خط مقاومت 53 هزار واحد را پشت سر گذاشته بود، امروز در رکورد شکنی تازه ای با افزایش 800 واحد دیگر قله 54 هزار واحدی را نیز فتح کرد.

بر اساس این گزارش، ارزش بازار نیز به بیش از 255 هزار میلیارد تومان رسیده است.

امروز تالار معاملات شاهد حضور بسیار بالای معامله گران و سهامدارانی است که به حافظ آمده اند.

هم اکنون با توجه به حضور بسیاری از معامله گران در تالار برخی از سهامداران و کارگزاران بر روی پله های ورودی تالار شیشه ای نشسته اند.

این گزارش می افزاید: شواهد عینی خبرنگار فارس از تالار شیشه ای بورس اوراق بهادار تهران حاکی از آن است که اکثر معامله گران و سهامداران با استفاده از لپ تاپ و دستگاه های آنلاین به طور لحظه ای اخبار و تغییرات مربوط به شرکت ها را دنبال می کنند.

به گفته وزیر اقتصاد در حال حاضر ۷ میلیون کد معاملاتی بورس برای اشخاص حقیقی وحقوی صادر شده که به معنای این است ۹.۲درصد از جمعیت ۷۶ میلیونی ایرانی به طور مستقیم با بازار بورس و اوراق بهادار در ارتباط داد و ستد قرار دارند.

به نظر می رسد باید حد اقل ۳۰ درصد از جمعیت کشور در بورس حضور داشته باشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.