شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کفش‌ های جدید مسی رونمایی شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: كفش هاي جديد ليونل مسي امكان حركت بهتر او را در زمين مسابقه فراهم مي كند.

اسپانسر لباس هاي "ليونل مسي"، ستاره آرژانتيني بارسلونا در بازي دوستانه پاري سن ژرمن مقابل آبي ـ اناري ها از كفش جديدي رونمايي كرد كه به نمايش بهتر او در زمين كمك مي كند.

اين كفش ها كه مسي براي نخستين بار در ديدار مقابل پاري سن ژرمن از آنها استفاده كرد، ويژگي هاي منحصر به فرد زيادي دارند.

کفش‌ های جدید مسی رونمایی شد

به عنوان مثال در اين كفش حس گرهايي وجود دارد كه به بازيكن در پاس دادن و شوت زدن كمك مي كند. هم چنان كه در چرخش بهتر بازيكن در هنگام دريبل زدن در فضاي كوچك نيز موثر است.

اين كفش ها با وزن 145 گرم همچنين به مسي كمك مي كند تا بيشتر وزنش را روي پاشنه قرار دهد كه اين باعث حركت بهتر و سريع تر او مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.