يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خفن ترین بدلکار جهان (+عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

نیک والندا،چندین رکورد جهانی در راه رفتن روی طناب دارد. تلاش خطرناک او برای شکستن رکوردهای خودش را اما بیش از ۲۰۰ شبکه تلویزیونی در کشورهای مختلف جهان قرار است به صورت مستقیم پخش کنند.

راه رفتن روی طناب در ارتفاع ۵۰۰ متری از سطح زمین بدون هیچ وسیله امنیتی. این اما تمام خطری که قرار است نیک والندا در تلاش خود برای یک رکوردشکنی داشته باشد نیست. قرار است عبور او از روی طناب در منطقه گرند کنیون انجام شود. جایی که سرعت باد می تواند به ۶۱ کیلومتر بر ساعت برسد! گرند کنیون دره ای در ایالت آریزوناست که میان آن رود کلرادو قرار گرفته است. هر چند در عبور نیک والندا برای عبور از وسط این دره رودخانه کلرادو زیر پاهایش است اما سقوط او به خاطر از بین رفتن تعادلش می تواند به راحتی مرگ را برایش رقم بزند. این مرد ۳۴ ساله تخمین زده که عبورش از روی طناب فلزی بر فرار این دره ۲۵ تا ۳۰ دقیقه طول بکشد اما نگرانی او سرعت وزش باد است. در منطقه گرند کنیون که بیابانی است سرعت باد قابل پیش بینی دقیق نیست و ممکن است وضعیت برای نیک والندا مانند پرواز یک بالگرد در نزدیکی اش شود.

حساس و خطرناک بودن این رکوردشکنی باعث شده تا شبکه تلویزیونی مشهور دیسکاوری آن را به صورت مستقیم البته با ۱۰ ثانیه تأخیر پخش کند. این ۱۰ ثانیه تأخیر به خاطر جلوگیری از پخش صحنه وحشتناک مرگ احتمالی این مرد در نظر گرفته شده است. در بیشتر از ۲۱۷ کشور جهان مردم می توانند تصاویر زنده این نبرد برای حفظ تعادل را ببینند. سال گذشته در همین روزها، نیک والندا مسیر دهانه آبشار نیاگارا در مرز میان آمریکا و کانادا را با راه رفتن روی یک طناب طی کرد. او این مسیر ۵۵۰ متری را مسیر ۵۵۰ متری میان آمریکا و کانادا را روی یک سیم ۶۱ میلی متری طی کرد اما این بار حدود ۴۰۰ متر ارتفاع طناب نسبت به سال قبل بیشتر است. بدل کاری و راه رفتن روی طناب در خانواده آقای والندا ریشه دارد.

پدر پدربزرگ این مرد رکوردشکن به خاطر سقوط از روی طناب کشته شد و قرار است پدرش هم یک شنبه شب تیم حفاظتی او را رهبری کند. در صورتی که او بین زمین و آسمان با گرفتن طناب معلق شود این تیم حفاظتی باید بتوانند در مدت ۶۰ ثانیه او را نجات دهند. بدل کاری در این خانواده از هفت نسل قبل شروع شده و آنها به «والنداهای پرنده» شهرت پیدا کردند.این خانواده به مدت بیش از ۲۰۰ سال نمایش های بدل کاری انجام داده اند و نیک والندا هم از سن ۲ سالگی در حال تمرین برای راه رفتن روی طناب است. یکی از معروف ترین نمایش های این خانواده،راه رفتن چهار نفر از بدل کاران روی یک طناب بود که هر کدام از آنها، دو نفر دیگر را با یک چوب در هوا نگه می داشتند. همزمان آن دو نفر، یک نفر دیگر را که روی صندلی نشسته است، در هوا نگه می داشتند. این نمایش بود که نام «والنداهای پرنده» را به این خانواده داد.

خفن ترین بدلکار جهان (+عکس)

خفن ترین بدلکار جهان (+عکس)

خفن ترین بدلکار جهان (+عکس)

منبع: مشرق

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.