گاردریل، جان راننده پراید را گرفت (+عکس)"> گاردریل، جان راننده پراید را گرفت (+عکس)
يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گاردریل، جان راننده پراید را گرفت (+عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

گاردریل، جان راننده پراید را گرفت (+عکس)

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از مرگ راننده یک سواری پراید خبرداد.

به گزارش ایسنا ، سرهنگ مهیار رستگار در تشریح جزئیات این خبر گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پراید و خروج آن از جاده در مسیر «کلیدبر» به «طاهرگوراب» سبب مرگ راننده 42 ساله خودرو شد.

رستگار با بیان اینکه در این حادثه راننده خودروی پراید به علت عدم رعایت سرعت مطمئنه کنترل وسیله را از دست داد و با گاردریل برخورد کرد، گفت: پس از آن پل گاردریل به شدت وارد خودرو شده و به سر و گردن راننده برخورد کرده و سبب مرگ وی شد.

به گفته سرپرست پلیس راه استان گیلان طبق نظریه کارشناسان پلیس راه علت این تصادف عدم توانایی راننده پراید در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه و عدم رعایت مقررات فنی لازم در احداث محافظ فلزی پل از سوی اداره مربوطه تشخیص داده شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.