پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ضرر 8 میلیارد دلاری قطر از سرنگونی مرسی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: روزنامه فایننشال تایمز تاکید کرد که سرنگونی محمد مرسی رئیس جمهوری مصر ضربه سنگینی به قطر بود.

روزنامه فایننشال تایمز در مقاله ای به تشریح تاثیر سرنگونی محمد مرسی بر سیاست خارجی قطر پرداخت و خلع مرسی از ریاست جمهوری مصر را ضربه ای دردناک برای قطر دانست که به گروه اخوان المسلمین دل بسته بودند.

نویسنده این مقاله تصریح کرد: قطر در لیبی و سوریه اشتباه کرد و میلیاردها دلاری که برای دولت محمد مرسی هزینه کرد، از دست داد.

این نویسنده یادآور شد: ناظران نگران امیر جدید 33 ساله قطر به خاطر تحولات و دگرگونی های منطقه بودند اما پیش بینی نمی کردند که این امر یک هفته (از تصدی قدرت توسط وی) نگذشته اتفاق بیفتد و دولت تحت رهبری گروه اخوان المسلمین در مصر سرنگون شود.

وی افزود: قطر کمک هایی به ارزش هشت میلیارد دلار به مصر بعد از سرنگونی مبارک کرد و ناگزیر اعتبارش با رفتن محمد مرسی و دولتش تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

این نویسنده افزود: امیرجدید قطر به طور تلویحی از تمایل خود به میانه روی در سیاست خارجی خبر داد اما تحلیلگران معتقدند که هرگونه تغییر در سیاست خارجی قطر باید تدریجی باشد.

این نویسنده به نقل از یک کارشناس اقتصادی نوشت: قطر در برخورد با اوضاع لیبی و سوریه اشتباه کرد و امروز میلیاردها دلار هزینه کرده برای دولت مرسی را برباد داد.

برخلاف قطر، کشورهای دیگر عرب حوزه خلیج فارس مثل امارات و عربستان از به قدرت رسیدن گروه اخوان المسلمین در مصر خرسند نبودند و اکنون آماده هستند که پول های خود را برای کمک به قدرت جایگزین در این کشور اختصاص دهند.

کشور قطر درپی روی کار آمدن گروه اخوان المسلمین در مصر از این گروه حمایت و پشتیبانی کرده است و در این راستا شبکه های اقماری تلویزیونی الجزیره قطر بازوی رسانه ای مسئولان این کشور بوده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.