يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعزام زائران ایرانی به عتبات متوقف شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: اعزام زائران ايراني به عتبات از امروز ۱۳ تير ماه، تا يكم مرداد ماه امسال متوقف شد.

آخرين گروه زائران ايراني، روز چهارشنبه - ۱۲ تير ماه، عازم عتبات عاليات شدند و اعزام زائران ايراني به عتبات از امروز ۱۳ تير ماه، تا يكم مرداد ماه امسال متوقف شد. بر اساس اين گزارش، آخرين گروه زائران ايراني عتبات عاليات ۱۹ تير ماه جاري به كشور باز خواهند گشت.

به علت بازسازي و نوسازي مراكز اقامتي زائران ايراني، اعزام زائران به مدت ۱۸ روز متوقف خواهد بود كه در اين مدت نيز يك هيات ايراني از شركت شمسا با حضور در عراق به بررسي وضعيت اسكان و تغذيه زائران ايراني عتبات مي پردازند.

مرحله جديد اعزام هاي عتبات پس از پايان تعطيلات ۱۸ روزه از يكم مرداد ماه آغاز مي شود و تا ۲۸ مردادماه ادامه خواهد داشت.

بنابر اعلام مدير كل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت اعزام هاي اين مرحله بدون انجام پيش ثبت نام اينترنتي انجام مي شود و متقاضيان اعزام در اين ايام مي توانند با مراجعه مستقيم به دفاتر حج و زيارت نسبت به نام نويسي در كاروان ها اقدام كنند.

مسعود اخوان اضافه كرد: پس از اتمام اعزام هاي مرحله جديد، دور دوم اعزام ها از ۲۹ مرداد ماه آغاز مي شود و تا ۱۵ مهر ماه سال ۹۲ ادامه خواهد داشت.

مدير كل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت يادآور شد: اعزام هاي مرحله دوم مانند اعزام هاي گذشته به صورت پيش ثبت نام اينترنتي خواهد بود كه زمان آن و چگونگي مراجعه به سامانه، متعاقبا از طريق رسانه هاي جمعي اعلام مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.