"> آنچه مهناز افشار از «ایرج قادری» آموخت
يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آنچه مهناز افشار از «ایرج قادری» آموخت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ماهنامه فیلم: "مهناز افشار" آنچه از "ايرج قادري"، "عباس كيارستمي"، "مسعود كيميايي"، "تهمينه ميلاني" را در جملاتي كوتاه بيان كرد.

آنچه مهناز افشار از «ایرج قادری» آموخت

خدا رحتمش كند. دو فيلم او در كارنامه ام است؛ آن هم تقريبا در شروع قدم هايي كه مي خواستم محكمتر بردارم. پراز شور، پر از عشق و پر از هيجان.... يادم نمي رود در آكواريوم، پس از سال ها قرار بود در مقابل دوربين دوربين فيلمش حاضر شود و اولين سكانس بازي اش شكانسي با من بود.

در استانبول روبه رويش نشستم و نماي او را گرفتند. همان لحظه همه عشقش به سينما را در چشمانش ديدم. مگر مي شود پس از اين همه سال....؟ قلبم تپيد. به عنوان بازيگر نسل پس از شما صحنه ناب اتصال تان را ديدم و آموختم. روح تان شا د، اي كاش بوديد. كاش هم نسلان تان اين وصل شدن و آمدن را دوباره تجربه و لمس كنند....

عباس كيا رستمي

اتفاق زماني افتاد كه در كنار وعده آي ديگر از بازيگران جلوي دوربين او نقش آفريني كنم.... آن هم با شنيدن قصه زيباي شيرين... او در كنار دوربينش ايستاده و نگاه مي كند و حس قصه را در كنار شنيدن قصه به بازيگر منتقل مي كنديك كلمه مي گويد و بازيگر سراپا شوق مي شود و شنيدنش. سينماي رئال را با او تجربه كردم هر چند اندك و كم، اما زندگي را لحظه اي واقعي زندگي كردم....

مسعود كيميايي

مگر مي شود فراموش كرد و ناديده گرفت فيلم ةايش را؟ يادم هست در فيلم رييس هر زمان كه نزديك مي آمدند كه نكته اي را در بازي آن نقش بگويند و راهنمايي ام كند من ديگر مهناز افشار بازيگر هم نمي توانستم باشم... فقط سكوت و سكوت و خيره به ايشان مي نگريستم و مي شنيدم آقاي كيميايي از نام هاي معتبر در كارنامه اي است و خواهد ماند.

تهمينه ميلاني

"دو زن" فيلم محبوب من از خانم ميلاني است. بعيد مي دانم بازيگري نخواهد در مقابل دوربين او نقش آفريني كند. آتش بس فيلمي پرهيجان كارگرداني پر از زنانگي و اقتدار بود. چه لحظاتي را با او و آقاي گلزار و ديگر دوستان تجربه كرديم. وقتي او سر فيلمبرداري است پس از زمان اندكي در خلق صحنه ديگر به دنبال بانوي كارگردان نمي گردي غرق صحنه و كارش مي شود كه با او شروع مي كني به شنا در درياي ذهني اش ... و به ساحل مي رسي.

و در نهايت چه قدر خوشحالم از داشتن اين نام ها در كارنامه ام و همچنان مشتاقم و نفس مي كشم براي تجربه مجدد با تعدادي از اين نام ها و بزرگان، و همچنين بزرگاني چون خانم بي اعتماد، آقاي تقوايي، آقاي فرمان آرا، آقاي عياري و استادان ديگر و همچنين كارگردان هاي نسل جوان تر كه پر از عشق و حس نفس دادن به سينمايي هستند كه برايش زحمت ها كشيده شده است اميدوارم براي همه بازيگران اين لحظه هاي ناب سينمايي شكل بگيرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.