يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سوپراستار به روزهای اوج خود باز می گردد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: محمدرضا گلزار که مدتي در خارج از ايران به سر مي برد و اين حضور با حاشيه هايي همراه بود، اخيرا مجددا به کشور بازگشته است.

حضور محمدرضا گلزار، بازيگر خبرساز سينماي ايران در خارج از کشور، حواشي زيادي را براي وي در شبکه هاي اجتماعي به دنبال داشت. در اين مدت، عکس هاي او در کنسرت ها مختلف منتشر مي شد؛ به شکلي که عده اي تصور مي کردند با اين عکس ها او ديگر قصد بازگشت به کشور يا حداقل حضور در سينما را ندارد.

حتي در ميان اين حواشي، شايعاتي مبني بر ممنوع الورودي وي نيز منتشر شد اما اخيرا اين بازيگر پرحاشيه سينماي ايران را در يکي از کافه هاي شهر تهران مشاهده شده و شنيده ها حاکي از آن است که او دو سه هفته اي است که به کشور بازگشته است.

محمدرضا گلزار، گيتاريست گروه موسيقي آريان، کارش را در سينما با «سام و نرگس» ايرج قادري آغاز کرد و پس از آن تا مدت ها پول سازترين بازيگر سينماي ايران محسوب مي شد؛ تا جايي که حضورش در يک فيلم، فروش چند صد ميليون توماني آن را تضمين مي کرد.البته بازيگري که به واسطه چهره اش پا به عرصه سينما گذاشته بود، حواشي خاص خودش را هم به دنبال داشت.

سوپراستار به روزهای اوج خود باز می گردد

علاوه بر اين، او يک روز در تيم واليبال هنرمندان حاضر مي شد، يک روز سرپرست يک تيم واليبال حرفه اي مي شد، گاهي بحث ممنوع الکاري او مطرح مي شد و گاهي هم خبرهاي غيرموثقي مبني بر ديدارش با برخي شخصيت هاي سياسي انتشار مي يافت، زماني در نقش روحانيت ظاهر مي شد روز ديگر عکسش در کنار بازيگر خوش چهره ديگري روي جلد روزنامه هاي زرد بود و....محمدرضا گلزار در يک دهه گذشته، در 21 فيلم سينمايي بازي کرد و براي اغلب شان سودهاي سرشاري داشت اما در يکي دو پروژه آخر ستاره اقبال او که نشانه اوج گيري استقبال مخاطب از چشم رنگي ها بود، رو به افول نهاد و گلزار ديگر آن پسر محبوب گيشه نبود.

حالا ديگر خيلي از تهيه کنندگاني که روزي آرزوي شان بود، گيتاريست سابق گروه «آريان» يک سکانس در فيلمشان بازي کند، داد سخن برآورده که «ما از اول هم مي دانستيم که اين بازيگران غيرحرفه اي رفتني هستند»!در هر صورت، بايد محمدرضا گلزار را يکي از سوپراستار هاي دهه اخير سينماي ايران دانست که جوان ها براي ديدنش روي پرده سينما صف مي کشيدند؛ سوپراستارهايي که اين روزها ديگر از آن ها نشاني نيست.

بايد ديد آيا گلزار پس از شکست هاي اخيرش مي تواند دوباره به روز هاي طلايي خود بازگردد؟ البته پاسخ به اين پرسش، مستلزم پاسخ به پرسش ديگري است: آيا گلزار با شرايط گذشته، فرصت ادامه فعاليت در سينماي ايران را به دست خواهد آورد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.