پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: والیبال ایران – کوبا، منتشر شگفتی دیگر - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه تماشا: والیبالیست های ایرانی بامداد روز شنبه رو در روی کوبا قرار می گیرند، غولی که شکست دادنش زمانی رویا به نظر می رسید اما حالا ته جدول گروه است.

تیم ملی والیبال ایران بامداد روز شنبه پنجمین بازی خود را در لیگ جهانی و در مقابل کوبا انجام می دهد. کوبا یکی از قطب های والیبال جهان است و همیشه درر رده های بالای رنکینگ FIVB قرار دارد اما در این دوره از لیگ جهانی اوضاع مناسبی ندارد.

کوبا در حال حاضر با 3 امتیاز و تنها یک پیروزی در رتبه ششم جدول رده بندی گروه B است. این تیم فقط مقابل روسیه امتیاز گرفته و در مقابل بقیه تیم های گروه شکست خورده است. کوبا به دلیل مشکلات سیاسی هر سال بازیکنان زیادی را از دست می دهد چرا که ستاره های والیبال این کشور حق بازی خارج از کوبا را ندارند و اگر بازیکنی برای تیمی غیرکوبایی بازی کند، دیگر جایی در تیم ملی ندارد.

به همین دلیل کوبای امروز ستاره هایی چون لئون، لئال، سیمون، هرناندز و فرد را به همراه ندارد. از آن تیم رویایی کوبا فقط 3 بازیکن در پست های سرعتی، پشت خط زن و لیبرو در این تیم مانده.

بازی ایران و کوبا روزهای شنبه و یکشنبه ساعت 5:10 بامداد به وقت تهران در هاوانا برگزار می شود.

ایران که دو بازی قبلی اش را در ایتالیا انجام داد، از ساساری تا هاوانا 19 ساعت در راه بود. آنها سه شنبه بعدازظهر به مقصد رسیدند و صبح دیروز یک جلسه تمرین کردند. دوری راه، تیم ایران را خسته کرده اما بازیکنان فرصت استراحت و بیکاوری دارند.

سیچلو: به سادگی نمی شود از کوبا امتیاز گرفت

در والیبال دنیا به اورلاندو، سرمربی تیم والیبال کوبا لقب پروفسور را داده اند چون او استاد تاکتیک های والیبال است و بهترین نقشه ها را در زمین به کار می گیرد. در مقابل خوان سیچلو، مربی ایران هم از بهترین های علم تاکتیک در والیبال است و بدون شک تمام نقشه ها و برنامه های تاکتیکی اش را مدیون این مرد است.

خوان بازی با کوبا را اینطور تحلیل می کند: «کوبا تیمی است قدرتی با فیزیک خیلی فوق العاده. بازی آنها مبتنی بر قدرت و فیزیک است. در این بازی شاهد رقابت فیزیکی و قدرتی بین دو تیم خواهیم بود. بازی های آنها را آنالیز کرده ایم. چند بازیکن خیلی خوب دارند. «سپدا» شماره 8 دریافت کننده، 14 «بی ست» پشت خط زن و 16 «مسا» سرعتی، بهترین بازیکنان آنها هستند و برنامه ویژه ای برای مهار آنها داریم. در سرعت و آبشار خیلی خوب هستند ولی دریافت ضعیفی دارند.»

با توجه به شکست هایی که کوبا داشته، شاید همه از ایران هم انتظار پیروزی داشته باشند اما سیچلو معتقد است که امتیاز گرفتن از کوبا کار راحتی نیست: «ما سعی می کنیم با وقت کمی که داریم بچه ها را برای بازی با کوبا آماده کنیم و در ایده آل ترین شرایط به میدان برویم و بتوانیم حداکثر امتیازی که می توانیم را از آن خود کنیم.

کوبا تیمی قدرتمند است و به سادگی نمی شود امتیاز گرفت چه برسد که بتوانیم آنها را ببریم. آنها در سرویس و آبشار خیلی خوب عمل می کنند. اگر ما بتوانیم دریافت اول خود را بهبود ببخشیم و پاسور را خوب تغذیه کنیم می توانیم مقابل آنها امتیاز کسب کنیم. امیدوارم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.»

حمزه زرینی: کوبا، کوباست

خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران چند روز پیش بعد از دو پیروزی که ایران مقابل صربستان و ایتالیا داشت، ابراز نگرانی کرده بود اینکه شاگردان برای بازی های دیگر تلاش زیادی نکنند. حمزه زرینی دریافت کننده تیم ایران معتقد است که اینطور نیست و بازیکنان با ت.ام توانشان در زمین کار می کنند: «تاکنون چند بازی با کوبا داشته ایم که همه آنها را واگذار کرده ایم. کوبا در بازی آخرش روسیه را برده و با روحیه مضاعف درحالی که روز به روز بهتر می شود، مقابل ما قرار می گیرد. کوبا، کوباست. ما نباید فکر کنیم که چون ایتالیا را برده ایم و ایتالیا کوبا را برده است، پس ما می توانیم کوبا را ببریم.»

زرینی به دنبال شگفتی دیگری است: «بازی با کوبا کار خیلی خیلی سختی است. پیروزی در این دیدار یعنی یک شگفتی دیگر. اختلاف ساعتی باعث افزایش این سختی می شود. مردم در حال حاضر از ما توقع برد دارند. امیدوارم که بتوانیم به خوبی جواب محبت ها و توقعات مردم را بدهیم.»

برنامه بازی های ایران

ایران و کوبا: 15 و 16 تیر ماه ساعت 5:10

ایران و آلمان: 21 و 22 تیر ماه ساعت 21:00

رتبه

نام تیم

تعداد بازی

برد

امتیاز

1

ایتالیا

8

6

17

2

روسیه

8

6

16

3

صربستان

8

4

12

4

آلمان

6

3

11

5

ایران

6

2

7

6

کوبا

8

1

3

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.