پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماجرای نامه تام کروز به «کیتی هولمز» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: می گویند تام کروز نامه ی عاشقانه به همسر سابقش کیتی هولمز نوشته با این امید که او را برگرداند و مشکلات میان خود را حل کنند.

مجله لوک نوشت، یکی از دوستان نزدیک تام به خبرنگار مجله گفت: «گمان می کنم مدت هاست تام در فکر این کار است. اما ماه ژوئیه نزدیک است(سالگرد جدایی). تام سرانجام پی برد که کیتی تنها عشق زندگی اوست.»

ماجرای نامه تام کروز به «کیتی هولمز»

«مدت زمان زیادی طول کشید تا تام کروز بتواند خشم خود را از بین ببرد. و سرانجام خواست در نامه ای علاقه خود به کیتی را فاش کند.»

یک سال است که کیتی و تام تنها از طریق واسطه ها با هم در رابطه اند و به ندرت پیش آمده چند کلمه با یکدیگر رد وبدل کنند. این زوج بازیگر دختری با نام سوری هفت ساله دارند. تام کروز به خاطر دخترشان می خواهد رابطه مهربانانه تری با همسر سابق خود برقرار کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.