يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شهره آغداشلو در فیلم ضدایرانی «گلاب» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: شهر آغداشلو بازیگر ایرانی ساکن لس آنجلس، در نقش مادر مازیار بهاری روزنامه نگاری که گایل کارسیا برنال در نقش او جلوی دوربین می رود، بازی می کند.

فیلم "گلاب" که فیلمنامه اش را استوارت نوشته به زودی در اردن فیلمبرداری می شود.

این فیلم با اقتباس از کتابی که مازیار بهاری در سال 2011 با عنوان "بعد آنها به سراغ من آمدند: داستان یک خانواده از عشق، اسارت و بقا" ساخته می شود. بهاری این کتاب را با همکاری ایمی مولوی نوشته و در آن به ماموریتش برای پوشش دادن انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 2009 و پیامدهای آن که دستگیر شدنش است، پرداخته است.

"گلاب" با حمایت مالی "اودلات اینترتینمت" متعلق به پریتزکر ساخته می شود.

بهاری متولد ایران که در سال 2009 همزمان با انتخابات ریاست جمهوری راهی ایران شده بود، به دلیل جاسوسی به مدت 118 روز در زندان به سر برد.

آغداشلو در سال 2003 برای بازی در فیلم "خانه ای از شن و مه" نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود. او در فیلم های آمریکایی چون "مردان ایکس" و مجموعه تلویزیونی "24" نیز بازی کرده و برای بازی در فیلمی با عنوان "خانه صدام" در سال 2008 جایزه امی را دریافت کرده است.

جان استوارت مجری شوی شبانه تلویزیونی آمریکا، یک ماه پیش از این برنامه جدا شد تا با سفر به خاورمیانه ساختن فیلم ضد ایرانی "گلاب" را شروع کند.

تاکنون خبری از کشور محل ساخت این فیلم مطرح نشده بود و تنها اعلام شده بود که استوارت این فیلم را در خاورمیانه جلوی دوربین می برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.