يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیکان هم گران شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

نامه نیوز: با گذشت ۸ سال از توقف تولید پیکان، فروشندگان این خودرو قیمت های قابل توجهی را به مشتریان ارائه می کنند. بازار خودرو طی یکسال گذشته نوسان های قیمتی فراوانی را تجربه کرده و روزهای خوبی را سپری نمی کند.

افزایش قیمت خودروها طی یکسال گذشته تا حدی پیش رفت که محمود احمدی نژاد سال گذشته در یک برنامه زنده تلویزیونی با انتقاد از روند افزایش قیمت خودرو اعلام کرد: چطور ممکن است خودروسازان قیمت پراید را 20 یا 18 میلیون بگویند و بعد اظهار کنند که ضرر می کنیم. پرایدی که 8 یا 8.5 میلیون است. هر چیزی قیمتی دارد. بلاخره خودرو کیلویی چند؟

پس از آن اواخر سال گذشته شورای رقابت موضوع بررسی فرمول تعیین قیمت خودروهای داخلی را در دستور کار خود قرار داد و نهایتا اوایل سال جاری این فرمول را برای اجرا به خودروسازان ابلاغ کرد اما این موضوع نیز نتوانست قیمت خودروها را به اندازه قابل توجهی کاهش دهد تا آینده بازار خودرو همچنان در ابهام قرار داشته باشد.

افزایش قابل توجه قیمت انواع خودرو طی سال های اخیر بسیاری را به یاد خودروی خاطره ها، پیکان انداخته است. خودرویی که بهار سال 1384 خزان آن بود. خودرویی که ترمز ABS و کیسه هوا نداشت، شیشه هایش هم با یک دستگیره بالا و پایین می شد، نه از کولر خبری بود و نه فرمان آن هیدرو لیک بود اما با تمام بدی ها و کاستی هایش در یادها باقی ماند و انتظار می رفت در چند سال آینده پیکان به خاطره ها بپیوندد، اما طی یکسال گذشته این خودرو به واسطه افزایش قیمت ها یادآن بار دیگر یاد آن زنده شده است.

البته زمانی که توقف تولید پیکان قطعی شد مسئولان خودروی تندر 90 را به عنوان جایگزین این خودرو معرفی کردند اما تندر 90 هم اکنون حدود 36 میلیون تومان قیمت دارد و کمتر پیکان سواری می تواند سوار خودرویی شود که روزی قرار بود جایگزین پیکان شود.

البته در روزهای اخیر اخباری مبنی بر تولید مجدد پیکان در کشور منتشر شده است که محمدرضا نجفی منش عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران با انتقاد از این صحبت ها گفته است بیان چنین صحبت هایی طنز تلخ صنعت خودرو است.

اما اگرچه امروز بیش از 8 سال از توقف تولید پیکان می گذرد اما از قافله گرانی ها عقب نمانده و فروشندگان این خودرو رقم های قابل توجهی را از مشتریان تقاضا می کنند.

مدل

توضیحات

قیمت(تومان)

1379

180000 کارکرد، ماهی

300لیتر بنزین،یکسال بیمه، دارای معاینه فنی-باطری نو، بدون کوچکترین صدا(اتاق

وبدنه)

5,500,000

1382

250000 کارکرد، دوگانه CNG دارای یکسال بیمه و8

سال تخفیف .لاستیک جلو %80 وعقب %70 درصد

5،700،000

1376

215000کارکرد، 1سال

بیمه دوگانه cng

3,800,000

1381

100000 کارکرد،

بیمه 1 ماه (5 سال تخفیف) - قفل مرکزی-

6,600,000

1383

100000 کارکرد، بدون

رنگ شدگی- بیمه تا آبان- تخفیف بیمه از83 تاکنون

7,450,000

1383

120000 کارکرد

7,800,000

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.