يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هدیه بازوی جادویی به کودک دوساله! +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: یک بازوی رباتی که توسط یک چاپگر سه بعدی ساخته شده امکان حرکت بازو را برای دختر بچه 2 ساله ای که مبتلا به خمیدگی مادرزادی مقاوم مفاصل بوده فراهم کرد.

"اما" دختر بچه دوساله ای که به صورت مادرزادی از بیماری خمیدگی مقاوم مفاصل رنج می برد و این شرایط بر قدرت ماهیچه های وی تأثیر گذاشته است با کمک یک بازوی رباتی که توسط یک چاپگر سه بعدی اسکلتی ساخته شده توانست قدرت لازم را برای بلند کردن اشیاء بدست آورد.

هدیه بازوی جادویی به کودک دوساله! +عکس

"اما" دوساله می تواند بازوی خود را با کمک ربات ساخته شده توسط چاپگر حرکت دهد

مگان لاول مادر "اما" اظهار داشت: وقتی "اما" متولد شد بازوهایش تا نزدیک گوشهایش بالا آمده بود و شانه هایش به داخل چرخیده بود. "اما" همانطوری که بزرگتر شد از قدرت چندانی در ماهیچه های خود برای حرکت برخوردار نبود.

پس از مدتی والدین "اما" با دستگاهی به نام WREX آشنا شدند که از میله های آهنی و باندهای مقاومتی ساخته شده بود.

هدیه بازوی جادویی به کودک دوساله! +عکس

"اما" می تواند مادرش را با کمک بازوی جادویی خود در آغوش بگیرد

هدیه بازوی جادویی به کودک دوساله! +عکس

"اما" اکنون می تواند نقاشی کند، اجسامی را بدون کمک مادرش بلند کند

این وسیله می تواند به کودکانی که بازوهای رشد نکرده دارند کمک کند تا بازی کنند، خودشان غذا بخورند و دیگران را در آغوش بگیرند.

این وسیله توسط Stratasys، یک شرکت چاپگر سه بعدی طراحی شده و می توان آن را براساس نیازهای "اما" توسط چاپگر سه بعدی تغییر داد.

از آنجایی که "اما" تنها 11 کیلوگرم وزن دارد، نمونه چاپ شده توسط این چاپگر سه بعدی یک نمونه خاص و بسیار سبک وزن است و کارآیی آن والدین "اما" را شگفت زده کرده است.

مادر "اما" گفت که دختر دو ساله اش هنگامی که برای اولین بار توانست با کمک این بازوها حرکت کند، آنها را بازوهای جادویی لقب داد.

مادر وی افزود: درحالی که "اما" مراحل رشد خود را سپری می کند باید از بازوهای بزرگتری استفاده کند تا بتواند بازوهای خود را حرکت دهد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.