همه چیز درست میشود، باور کنید "> همه چیز درست میشود، باور کنید
دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: همه چیز درست میشود، باور کنید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به یک مسئله فکر کنید که دوست دارید واقعاً درست شود. آیا باور دارید که درست می شود؟ شاید وقتش رسیده که اعتماد کنید.

واقعیت این است که همه چیز بالاخره درست می شود. زندگی بلد است از خودش مراقبت کند، چه شما بخواهید چه نخواهید. اگر نگاهی به زندگیتان بیندازید متوجه می شوید که همه اتفاق های آن در آخر درست شدند و به بهترین نتیجه رسیدند.

اعتماد یعنی نتیجه را فراموش کنید. باید باور کنید که اهداف و آرزوهایتان اگر اعتماد به تحقق آنها داشته باشید، به حقیقت می پیوندند. اعتماد مجانی است و اجازه می دهد زندگی مسیر خود را طی کند، حتی اگر از آینده واهمه داشته باشید. اگر فقط کمی بیشتر اعتماد می کردید، زندگیتان چطور بود؟

دوست دارید اعتماد بیشتری به زندگی تان داشته باشید؟ این مراحل ساده را دنبال کنید:

همه چیز درست میشود، باور کنید

۱. آدمهایی که از اعتمادتان سوءاستفاده کرده اند را ببخشید.

این اصلاً کار آسانی نیست. منظورمان این نیست که کسانیکه واقعاً به شما صدمه زده اند را فراموش کنید. اما آنهایی که قصد آزارتان را نداشته اند چه؟ آنهایی که خیلی وقت است به دنبال بخشش شما هستند و هنوز منتظرند که آنها را ببخشید؟ ماندن در ناراحتی های گذشته فقط باعث می شود نتوانید اعتماد کنید که اوضاع بالاخره در آینده درست می شود.

۲. انتظار داشته باشید که دیگران غافلگیرتان کنند.

قبل از اینکه از دیگران ناامید شوید به آنها فرصت دهید، ممکن است چیزی برای غافلگیر کردنتان داشته باشند. نگرانی از اتفاقاتی که ممکن است هیچوقت نیفتد، فقط اذیتتان می کند. و با این روش روابط صمیمانه تری با دیگران خواهید داشت.

۳. گرایشاتتان را اصلاح کنید.

اعتماد یعنی به دیدگاهتان تغییری مثبت دهید. نگرش شما است که اهمیت دارد. زندگی پیش می رود و شما به آن واکنش می دهید. مهمترین چیز این است: این شمایید که واکنشتان را انتخاب می کنید.

۴. به استقبال چیزهای تازه بروید.

اعتماد یعنی به استقبال اتفاقات جدید در زندگیتان بروید. قبل از اینکه در را باز کنید، هیچوقت نمی دانید چه چیزی پشت آن انتظارتان را می کشد.

۵. خودتان را با دیگران تقسیم کنید.

اعتماد یعنی قسمت بیشتری از خودتان را برای دیگران آشکار کنید تا آنها هم بتوانند قسمت بیشتری از خودشان را به شما نشان دهند. شاید در ابتدا سخت باشد اما ارزش ریسک کردن را دارد. یادتان باشد، وقتی بدی های زندگی را از خودتان دور کنید، خوبی های آن هم از شما دور خواهند شد.

۶. به خودتان اعتماد کنید.

اعتماد می گوید، «من به خودم ایمان دارم.» وقتی باور داشته باشید که قدرت کنار آمدن با هر چیزی که بر سر راهتان قرار می گیرد را دارید، آنوقت واقعاً این قدرت را خواهید داشت.

۷. باور کنید که درست خواهد شد.

اعتماد یعنی قبل از اینکه سند و مدرک اینکه همه چیز درست می شود را دیده باشید، آن را باور کنید. گاهی اوقات قبل از اینکه پاداش را ببینید باید به بودن آن اعتماد داشته باشید. ممکن است برای این اول مجبور به انجام کارهایی شوید که اصلاً دوست ندارید یا باعث ناراحتی تان می شود اما اعتماد کنید که در مسیر درست قرار دارید و همه چیز در انتها درست خواهد شد.

اعتماد یعنی نترسید و پیش روید. اعتماد بعنی بااینکه نمی دانید چه پیش می آید اما برای آن جلو بروید. نظرتان چیست که اعتماد بیشتر را وارد زندگی تان کنید؟ مطمئن باشید از قدرت و آزادی که برایتان به همراه می آورد متعجب خواهید شد. به نظرتان این روش بهتری برای زندگی کردن نیست؟

منبع: bank.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.