دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عکس: حاجی شوالیه در کنار بمب هایش! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مهدی رحمتی، جواد نکونام و علی فتح الله زاده با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

در حالی که سیدمهدی رحمتی قرارداد خود را با مسئولان باشگاه استقلال به امضا رساند و حدود یک ساعت با مدیرعامل این باشگاه جلسه داشت به یکباره اتفاقات عجیبی در مقابل درب ساختمان لارستان رخ داد.

در این لحظات بود که درب پارکینگ ساختمان دفتر فتح الله زاده باز شد و در حالی که هیچکس فکرش را هم نمی کرد، با هماهنگی معاون استقلال، جواد نکونام با خودروی شخصی اش و بدون آنکه حتی شیشه اتومبیلش را پایین دهد مقابل چشم خبرنگاران وارد پارکینگ شد.

در همین لحظات بود که نکونام با مهدی رحمتی و فتح الله زاده عکس یادگاری گرفت و مهدی رحمتی نیز پس از این موضوع بلافاصله ساختمان لارستان را ترک کرد.

پیش از این شایعاتی در مورد اینکه باشگاه استقلال قصد دارد یکی از دو نفر را در این تیم نگه دارد مطرح شده بود اما سرانجام دروازه بان استقلال قرارداد خود را تمدید کرد و نکونام به گفته خودش یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و فصل آینده نیز در این تیم خواهد ماند.

پیش از این امیر قلعه نویی جلسه ای را جداگانه با جواد نکونام برگزار کرده بود.

عکس: حاجی شوالیه در کنار بمب هایش!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.