دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماجرای کنده شدن نیمی از جمجمه این مرد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: آنتونیو لوپز چاج، 43 ساله، با رأی دادگاه 58 میلیون دلار خسارت برای کنده شدن نیمی از جمجمه و از دست رفتن قدرت تکلمش دریافت خواهد کرد.

او در کنفرانس مطبوعاتی که روز دوشنبه برگزار شد، با کمک اقوامش توانست حضور باید و وکلای او مبلغ دیه علیه شرکت امنیتی را اعلام کردند.

ماجرای کنده شدن نیمی از جمجمه این مرد!

چاج در دعوایی که در یک کافه صورت گرفت، در تلاش بود میانجیگری کند و دعوای بین مسئول و بادی گارد کافه با دو نفر از اقوامش را متوقف کند که این اتفاق برایش افتاد.

بادی گارد مذکور حین دعوا با باتون 8 بار به سر او ضربه زده و جمجمه اش را 4 بار به سنگفرش خیابان کوبید. این بادی گارد به گفته وکلای چاج آماتور بوده و مجوز نداشته است.

ماجرای کنده شدن نیمی از جمجمه این مرد!

وکیل چاج می گوید: «ماجرا در آوریل 2010 آغاز شد. چاج، برادرش و دو برادرزاده اش که همه نقاش ساختمان هستند، بعد از کار به کافه ای در محله خود می روند.

یکی از آنها با مدیر کافه دعوایش می شود و او هم با پنجه بکس به جان برادرزاده چاج می افتد. کوئینتانیلا که بادی گارد و کارمند خدمات امنیتی و گشت DGSP است، شروع به لگد زدن و کتک زدن اعضای این گروه می کند.

ماجرای کنده شدن نیمی از جمجمه این مرد!

دادگاه برای شاکیان، 58 میلیون دلار خسارت در نظر گرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.