چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برج‌ های تهران به شکل عجیبی بالا می‌آیند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به اجرا نشدن طرح تفصیلی در مورد بلندمرتبه سازی در مناطق شمالی تهران گفت: برج های مناطق یک، دو، سه، پنج و 22 به شکل عجیب و غریبی بالا آمده است.

معصومه ابتکار امروز و در پانصد و پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری که در ادامه اظهارات عباس شیبانی در مورد "نگهداشتن طبقات ساختمان های تهران تا چهار طبقه" بود، گفت: اظهارات آقای شیبانی کاملا درست است و نگرانی از این ساخت و سازها باید در جایی جواب داده شود چرا که در حال حاضر برج هایی به شکل عجیب و غریب در مناطق شمالی تهران و منطقه 22 بالا آمده و تراکمی را اضافه کرده که به هیچ وجه در طرح تفصیلی این مناطق دیده نشده است.

وی افزود: به عنوان مثال برای منطقه 22 حداقل یک میلیون جمعیت پذیری پیش بینی شده که بیش از 750 هزار نفر جمعیت پیش بینی شده از قبل است.

ابتکار با تاکید بر اینکه جا دارد در نزدیکترین زمان ممکن بازنگری در مورد طرح تفصیلی و آیین نامه ها و ضوابط آن داشته باشیم، گفت: در زمان بررسی این طرح مقرراتی طرح شد که شهرداری تهران یا آن را تعدیل کرد و یا شخص شهردار تهران با آن موافق نبود و در حال حاضر مناطق یاد شده وضع نامناسبی دارند و مشکلات اجتماعی زیادی برای آنها به وجود آمده است.

مهدی چمران - رییس شورای شهر تهران با تایید اظهارات ابتکارات و شیبانی گفت: با این موضوع کاملا موافق هستم و تمام ناراحتی ام این است که آنچه اجرا می شود خلاف مصوبه شوراست.

علیرضا دبیر - عضو هیات رییسه شورای شهر تهران یادآور شد که موضوعات مطرح شده در مورد طرح تفصیلی و ضوابط آن مربوط به کمیسیون عمران است و با توجه به اینکه مسئولین این کمیسیون در جلسه حاضر نیستند بهتر است بخواهیم در مورد این موضوع گزارشی را ارائه کنند. چرا که کمیسیون توسعه و عمران شورا هم باید در این زمینه پاسخگو باشد.

دبیر اضافه کرد: مدیریت شهری فقط این نیست که گروه های درگیر در مسائل مختلف را در یک جلسه حاضر کنیم بلکه باید گروه های ذینفع نیز مورد سوال قرار گیرند و این را بدانیم که چهار طبقه برای هیچ پیمانکار و بخش خصوصی توجیه اقتصادی ندارد و نمی توانیم آنها را پای کار بیاوریم.

معصومه ابتکار نیز در پاسخ به این اظهارات گفت: بسیاری از کوچه های شمال تهران وضعیت نگران کننده ای دارند. به عنوان مثال یکی از کوچه های منطقه یک به نام اندرزگو در حال حاضر گرفتار یک برج شده است در حالی که در آن منطقه چنین بلندمرتبه سازی از قبل پیش بینی نشده و طبق ضوابط بلندمرتبه سازی که در طرح تفصیلی ارائه کردند قرار بود این برج ها در لکه های خاصی که تعریف شده اتفاق بیفتد اما این روند رعایت نمی شود و ما شاهد احداث ساختمان های بیش از 9 طبقه و حتی تا 20 طبقه هستیم که به هیچ وجه با ضوابط مورد نظر شورای شهر سازگاری ندارند.

ابتکار اضافه کرد: البته تمام این ساختمان ها به یک شکلی از کمیسیون ماده پنج مجوز گرفته و توجیه و دلیلی برای خود پیدا کرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.