يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تائید نتیجه انتخابات شوراها در شهر تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها از تائید آراء حوزه های انتخابیه شهر تهران خبر داد و گفت: نتیجه 70 درصد از حوزه های انتخابیه سراسر کشور بررسی و مورد تائید قرار گرفته است.

محمدجواد کولیوند از صحت انتخابات در شهر تهران خبر داد و گفت: بعد از ارائه شکایت هایی از برخی از حوزه های انتخابیه شهر تهران، 10 درصد آراء صندوف های رای این شهر توسط هیات عالی نظارت استان تهران بازشماری و نتیجه انتخابات در تهران توسط هیات نظارت مرکزی تائید شد.

وی با بیان اینکه 70 درصد از آراء حوزه های انتخابیه سراسر کشور مورد بررسی قرار گرفته است، تصریح کرد: 17 تیر ماه آخرین فرصت بررسی آراء صندوق ها و حوزه های انتخابیه توسط هیات های عالی نظارت استان است و اگر نتیجه انتخابات حوزه های انتخابیه توسط این هیات ها مورد تائید قرار گرفت، دیگر هیان نظارت مرکزی دخالتی نخواهد کرد و اگر نتیجه انتخابات مورد تائید نبود شکایات به هیان نظارت مرکزی ارجاع داده می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.