يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محدودیت های ترافیکی جاده های کشور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.

براساس اطلاعيه پلیس راهور تردد انواع موتورسيكلت از ساعت 12 روز پنج شنبه تا ساعت 24 روز جمعه در محورهاي كرج- چالوس، هراز- فيروزكوه و محور تهران - سمنان- مشهد و بالعكس ممنوع است.

همچنين در محوركرج – چالوس، تردد انواع تريلر و كاميون از محور كرج - چالوس كماكان ممنوع است.

تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا ساعت یک بامداد شنبه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 تا ساعت یک بامداد از 15 كيلومتر بالاي مرزن آباد (دزبن) به سمت كرج يكطرفه خواهد بود.

در جاده هراز، تردد تمام كاميون ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 12 تا ساعت 24 روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز جمعه ممنوع بوده و ترددتريلرها نيز همچنان از اين محور ممنوع است.

در جاده دماوند نيز تردد تمام تريلر ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعكس ممنوع است.

بر اساس اين اطلاعيه، تردد تريلر ها و كاميون ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهاي پنج شنبه و جمعه از محور زاهدان زابل و بالعكس ممنوع است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.