پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایران و روسیه نمی توانند از هم جدا شوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور تصریح کرد: نیروگاه بوشهر به الگو و نمادی برای همکاری های سازنده بین ایران و روسیه تبدیل شده است.

محمود احمدی نژاد در دیدار با ولادیمیر پوتین در کاخ کرملین با بیان این مطلب،افزود: می توانیم این الگو را توسعه دهیم و نیروگاه های جدیدی بسازیم. گفت وگوهای اولیه در این زمینه انجام شده است و دستور جنابعالی را می خواهد برای این که کار آغاز شود.

وی با بیان این که در زمینه نفت و گاز میان ایران و روسیه تفاهم های خوبی وجود دارد، اظهار کرد: باید به سرعت این تفاهم ها را عملیاتی کنیم.

احمدی نژاد با قدردانی از روسیه، به خاطر به اتمام رساندن نیروگاه اتمی بوشهر خطاب به پوتین گفت: با قولی که شما در استانبول دادید، نیروگاه بوشهر تمام شد و در مدار قرار دارد.

وی افزود: همانطور که شما اشاره کردید، عمده صادرکنندگان گاز در جهان ایران و روسیه هستند و همکاری و هماهنگی بین دو کشور به نفع ایران و روسیه و بازار انرژی در جهان است.

احمدی نژاد از مدیریت پوتین در برگزاری اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز تشکر و قدردانی کرد و گفت: برای ایران و روسیه دستورکار گسترده ای برای توسعه همکاری ها وجود دارد.

رییس جمهور تصریح کرد: ما دو همسایه هستیم که نمی توانیم از هم جدا شویم. به خصوص که همکاری ما در زمینه های گوناگون یک ضرورت است.

وی با بیان این که موافقم حجم همکاری های اقتصادی را به حداکثر برسانیم، افزود: به طور طبیعی موانع اداری برای گسترش همکاری های اقتصادی وجود دارد و با تصمیم مشترک می توان موانع را برطرف کرد.

احمدی نژاد همچنین اظهار کرد: ما هیچ محدودیتی برای توسعه روابط از همکاری های فناوری و نفت و گاز گرفته تا همکاری های علمی و تجاری نداریم.

در ادامه این دیدار، ولادیمیر پوتین از حضور احمدی نژاد در اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز تشکر کرد و این اجلاس را اجلاسی خوب و موفق دانست.

او با تقدیر از تلاش های سازنده دکتر احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری خود برای گسترش همکاری های سازنده میان ایران و روسیه، بر لزوم توسعه این روابط در بخش های گوناگون از جمله علم و فن آوری تاکید کرد.

رییس جمهور روسیه با بیان این که ایران و روسیه دارای بیشترین منابع گاز هستند، آن را مبنایی برای منافع مشترک دانست و گفت: امروز این امکان وجود دارد که برای روابط دوجانبه و شرایط موجود منطقه گفت وگو کنیم.

پوتین با تاکید بر ضرورت افزایش حجم مبادلات تجاری گفت: ما از طریق دریای خزر با هم همسایه ایم و در این چارچوب دارای منافع مشترکی هستیم و دستور کار بزرگی در پیش رو داریم.

در این دیدار یک دستگاه «نویگیشن» جراحی به عنوان هدیه فن آورانه از سوی جمهوری اسلامی ایران به کشور روسیه توسط دکتر احمدی نژاد به ولادیمیر پوتین اهدا شد. فن آوری این دستگاه که طراحی و ساخت آن توسط متخصصان ایرانی انجام شده تنها در کشورهای معدود پیشرفته جهان مانند آمریکا و آلمان وجود دارد.

این سامانه امکان انجام اعمال جراحی پیچیده در حوزه های مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی و ستون فقرات را با کم ترین خطا برای جراح فراهم می کند. هم چنین این دستگاه به عنوان یک سیستم مکان یاب در حین فرایند جراحی یاری دهنده جراح برای یافتن مکان های دقیق با دقت یک میلی متر در اعمال جراحی با دقت بسیار بالا است.

رویکرد اهدای هدایای فن آورانه که در راستای دیپلماسی علم و فن آوری و به منظور رساندن پیام صلح و دوستی به سایر ملت ها و کشورها است از سال 89 در سفرهای خارجی رییس جمهور و در سفر وی به آمریکای لاتین آغاز شد و این قبیل هدایا تا کنون در 14 سفر خارجی به کشورهایی هم چون برزیل، ونزوئلا، بولیوی، سوریه، ترکیه، آذربایجان، قطر، ترکمنستان، تاجیکستان، قزاقستان، پاکستان، نیجریه، مالی و روسیه اهدا شده است.

رییس جمهور کشورمان پس از انجام این دیدار عازم تهران شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.