يكشنبه ۳۰ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هشدار اوباما به ارتش مصر - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مقامات آمریکایی اعلام کردند که رئیس جمهور آمریکا به ارتش مصر درباره هر گونه کودتا علیه دولت محمد مرسی هشدار داده است.

مقامات بلندپایه در دولت رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه اعلام کردند که «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا به سران ارتش مصر درباره هر گونه کودتا علیه دولت «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر هشدار داد.

مقامات آمریکایی در گفت وگو با سی ان ان اعلام کردند که اندکی پس از تماس تلفنی میان اوباما و مرسی که اواخر روز دوشنبه برقرار شد، رئیس جمهور آمریکا هشدار داد که در صورتی که ارتش مصر اقدام به کودتا علیه دولت مصر کند، کمک های نظامی واشنگتن را از دست خواهد داد.

ارتش مصر با صدور بیانیه ای که از تلویزیون مصر پخش شد دیروز به گروههای سیاسی این کشور مهلتی 48 ساعته داده تا به درخواست های مردم پاسخ دهند در غیر این صورت ارتش طرح خود را برای آینده مصر ارائه خواهد داد. البته ارتش مصر پس از بیانیه سعی کرد که با تلطیف لحن بیانیه خود اعلام کند که تعیین مهلت به معنی قصد ارتش برای کودتای نظامی نیست.

در واکنش به اولتیماتوم ارتش، ریاست جمهوری مصر با صدور بیانیه ای بر مخالفت «محمد مرسی» رئیس جمهور این کشور با بیانیه ارتش مبنی بر اعطای مهلت 48 ساعته به منظور تحقق خواسته های ملت، تاکید کرد.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا نیز با رد گزارش هایی مبنی بر اینکه کاخ سفید به دنبال برگزاری انتخابات زودهنگام در مصر است، این گزارشات را «ناصحیح» دانست.

نقل از شبکه آی تی وی، یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت که «جان کری» وزیر خارجه از همتای مصری خود خواسته تا «به حرف مردم خود گوش فرادهد.» وی افزود: آمریکا به روند دموکراتیکی که در مصر به وقوع می پیوندد، پایبند است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.